בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חשיפה: משאיות קמח החלו לעבור מנמל אשדוד לעזה. הלקוח: אונר"א

מפגינים שהגיעו לחסום משאיות במעבר ניצנה גילו כי הן מובילות קמח מנמל אשדוד

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • י"ח שבט תשפ"ד - 17:53 28/01/2024
גודל: א א א
צילום: עשהאל מרדכי
צילום: עשהאל מרדכי

לכתבה באנגלית >>

חשיפת הקול היהודי: מפגינים שהגיעו היום לחסום משאיות סיוע לאויב בעזה שיוצאות ממעבר ניצנה לרפיח, גילו כי מדובר במשאיות שמובילות משלוחי קמח מנמל אשדוד לרצועת עזה.

על המסמכים שהיו במשאיות נכתב כי הלקוח של הקמח הוא ארגון אונר"א של האו"ם, ארגון בו ישראל נאבקת. בעקבות הגעת המפגינים למקום המשאיות יצאו מהמעבר ולדברי קצין ששוחח עם המפגינים הן התקפלו מהאזור.

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

ביממה האחרונה התגאו בישראל על ההישג של הפסקת המימון לאונר"א מכמה מדינות מרכזיות, וזאת בעקבות ההוכחות למעורבות אנשי הארגון בטבח בדרום ובפעילות חמאס.

אלא שבמקביל ישראל מאפשרת לאונר"א לספק לרצועת עזה משאיות רבות וכעת גם משלוח קמח שיוצא מנמל אשדוד לעבר מעבר ניצנה ורצועת עזה.

יש לציין כי רבים מהארגונים שתורמים לאונר"א ולסיוע לרצועת עזה הם ארגוני טרור או התאחדויות אסורות שמסייעות שנים לחמאס והוצאו מחוץ לחוק.

כך למשל ארגון Muslim Hands הבריטי שהינו התאחדות אסורה מקואליציית הצדקה של חמאס. בדף הפייסבוק של הארגון ישנה התרמה קבועה לעזה ולפני מספר ימים פורסם סרטון של מנהלת מאונר"א מודה לתורמי Muslim Hands שמסייעים לרצועת עזה.

בנוסף ניתן לראות את ארגון IHH הטורקי, ארגון טרור מוכרז בישראל ובמדינות רבות בעולם. הסיבה להוצאתו מחוץ לחוק במדינות רבות עקב המעורבות שלו בטרור באמצעות סיוע כביכול שהוא מעניק לאזרחים באזורי לחימה בעולם, סיוע במסגרתו מוברחים אמצעי לחימה או כספים לטרור.

הארגון מוכר לציבור ממשט המרמרה אותו ארגן והפגנות שנאה נגד ישראל שהוא עורך בקביעות בטורקיה.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד