בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שוטר ערבי במחסום: רכב יהודי – עצור, רכב ערבי – עבור

"המפקד הערבי של הכוח הורה לעצור את היושבים ברכב עוד לפני שהרכב עצר. רגע אחרי זה עצרו רכב ערבי ושחררו אותו." במקביל פרסומים ברשתות החברתיות דיווחו על שוטרים ערבים ש"מורדים" ועוברים לצד הערבי

  • משה הס
  • ג' סיון תשפ"א - 16:28 14/05/2021
גודל: א א א

"כל התנועה בלילה ממש מאובטחת, נצמדים לקירות, בריצה, חושך מוחלט" מספר אחד הפעילים על מה שהתרחש בלילה האחרון (ה') בלוד. "בגלל מה שקורה ברמת אשכול לא עשינו סיורים בחוץ בכלל, כי פשוט יורים עליך, ההגנה שם בשכונה נעשית מתוך הבתים. מקבלים מפתחות של בתים נטושים ויושבים שם."

אם מזהים תקיפה אז יש חמ"ל מרכזי שמדווחים אליו והוא מדווח למשטרה. "במידה שהמשטרה לא מגיעה", אמר הפעיל והוסיף מיד "דבר שקרה לא פעם ולא פעמיים – קוראים לכיתת כוננות, שהם בוגרי צבא חמושים וממוגנים שמסייעים לאותו מקום."

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי

לדברי הפעיל חשוב מאוד להגיע למקום למרות כוחות המשטרה שקיימים בשטח: "המשטרה הייתה שם כל הלילה עם כוחות מתוגברים, אבל לצערנו הם גם לא אפקטיביים וגם פועלים נגד יהודים. דוגמה שראינו מחלון הבית שהיינו בו: השוטרים ראו רכב יהודי והמפקד הערבי של הכוח הורה לעצור את היושבים ברכב עוד לפני שהרכב עצר. רגע אחרי זה עצרו רכב ערבי ושחררו אותו."

במקביל הרשתות החברתיות גועשות בעקבות פרסומים על שוטרים ערבים שערקו מהמשטרה לטובת ה"מרד הערבי" שמתרחש בכל רחבי הארץ בימים האחרונים. על פי פרסומים ברשת שוטר ערבי בשם מוסא זובידאת, היה השוטר הערבי הראשון ש"הכריז על מרד". במשטרה מכחישים את הידיעה ואומרים כי "במשטרת ישראל משרתים כתף אל כתף שוטרים בני כל הדתות למען בטחון אזרחי ישראל".

רגע לפני שאתם עוזבים...
זה המקום היחיד בו תוכלו לקרוא את כל החדשות שאחרים מנסים להסתיר מכם. האיסוף, אימות המידע, הפרסום והעבודה מסביב דורשת משאבים רבים. זו ההזדמנות שלכם להצטרף ולקחת חלק במאבק שהופקר בידי הרשויות.

הצטרפו עכשיו לבניית כלי תקשורת עצמאי יהודי וערכי >> 
יחד נשמיע את הקול היהודי >> 

להצטרפות לעדכונים מהקול היהודי:
בווצאפ >>
בטלגרם >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד