בע"ה י"ט אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ח"כ סמוטריץ': ישראל מוותרת על אינטרסים כי היא מורתעת על ידי החמאס

בכנס הקול היהודי על קשרי הוואקף והחמאס בהר הבית מזהיר ח"כ בצלאל סמוטריץ' כי מדינת ישראל עומדת חלילה לשלם מחירים גבוהים על קניית השקט הרגעי

  • שלום פרידמן
  • ט' ניסן תשפ"ב - 21:29 10/04/2022
גודל: א א א
חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (קרדיט: הקול היהודי)
חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (קרדיט: הקול היהודי)

בכנס הקול היהודי, אומר ח"כ בצלאל סמוטריץ' "אני לא מאמין שיש מישהו במערכת הבטחונית או במערכת המדינית שלא חשוף למידעים האלו שנחשפו על ידי הקול היהודי בתקופה האחרונה. ואם הם לא חשופים זה נורא ואיום.

לדברי סמוטריץ' "חמאס מנסה לשקם את היכולות ומדינת ישראל מתעסקת כל הזמן במגננה. זאת שיטה, אנחנו חוששים מהסלמה מהתפרעויות מטרור ומסבב בעזה וכדי לקנות את השקט בטווח הזמן המיידי אנחנו מוכנים לשלם הרבה מאוד בטווחים הבינונים והרחוקים".

"לפני זמן קצר נחתם "הסכם" עם ירדן שנותן להם מים שמהם הם גם מייצרים חשמל. זהו הסכם במרכאות כפולות כי ישראל נמצאת רק בצד הנותן ולא בצד המקבל. כך גם מול "הרש"פ" ללא הסיוע של צה"ל ומדינת ישראל, "הרשות הפלסטינית" תקרוס".

"ובגלל הפחד שלנו כל הזמן ממה יהיה אילו", אומר סמוטריץ', "אנחנו מאפשרים לרש"פ להמשיך להתקיים למרות ההסתה שהיא מובילה והתמיכה בטרור והמשכורות שהם משלמים למחבלים, ונותנים להם לצחוק עלינו כל הדרך בחאן אל אחמר ובבית המשפט הבינלאומי בהאג".

"באותה הדרך, כביכול בגלל אינטרס שתהיה לנו כתובת לעבוד מולה בעזה, אנחנו מוותרים על הדרישות שלנו להחזיר את החיילים ומוותרים על הביטחון לטווחים ארוכים, בשביל לקנות שקט בטווח הזמן המיידי".

ח"כ סמוטריץ מזהיר כי מדינת ישראל עומדת חלילה לשלם על כך מחירים גבוהים ואסור לנו לתת לזה להמשיך.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 48 מהשבוע האחרון