בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

טילים בעוטף עזה - בזמן טקס לזכרו של אורון שאול

ערבים מעזה שיגרו לפני זמן קצר טילים לעבר יישובי עוטף עזה - דיווח על נפילה במבנה ציבורי ביישוב

  • אוריאל דויטש
  • י"א טבת תשע"ח - 12:21 29/12/2017
גודל: א א א
הרקטה שפגעה במבנה בקיבוץ. צילום: בט"ש וחירום
הרקטה שפגעה במבנה בקיבוץ. צילום: בט"ש וחירום

ערבים מעזה שיגרו טילים לעבר יישובי עוטף עזה, כשבואותו הזמן נערך טקס לזכרו של החייל אורון שאול.

על פי הדיווחים זוהו מספר שיגורים לעבר יישובי עוטף עזה, אשר שניים מהם יורטו בידי מערכת כיפת ברזל. רקטה נוספת נפלה באחד מקיבוצי שער הנגב וככל הנראה גרמה נזק לאחד ממבני הציבור בקיבוץ.

באותו הזמן בו שוגרו הטילים, נערך בכפר עזה טקס לציון יום הולדתו של החייל אורון שאול, אשר גופתו מוחזקת בידי החמאס מזה שלוש וחצי שנים. כמו כן אתמול (ה') בערב נתלתה ברצועת עזה מודעה יחד עם תמונתו של החייל בו נכתב כי גופתו תשאר אצל החמאס עד לשחרורם של מחבלים. ייתכן כי שיגור הרקטות בוצע בכוונה, דווקא בשעה זאת בה התרחש הטקס.

יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי שהשתתף בטקס אמר כי "הגעתי לחזק את משפחת שאול כאן בקיבוץ כפר עזה. הטקס נעצר בשל הירי.  כשאני רואה את הטקס נמשך אני מתמלא גאווה גדולה בעם שלנו ובקהל שמסתכל קדימה".

בנוסף, גם שר התקשורת איוב קרא, אשר השתתף גם הוא בטקס, סיפר כי "לאחר שנאמתי בטקס למען אורון שאול בכפר עזה, בנקודה המשקיפה על מקום חטיפתו - נשמעה אזעקת 'צבע אדום'. כמובן שתפסנו מיד מחסה ואפילו הצלחתי על הדרך להרגיע אם עם ילדיה. ברוך השם לכולנו שלום, ותודה לכל אלה שדואגים לנו ודורשים בשלומינו. שבת שלום לעם ישראל ולכוחות הביטחון באשר הם".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד