בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יהודיה נרצחה ביער ריחן בשומרון

גופתה של תושבת טל מנשה אותרה הלילה (ב') ביערן ריחן שבצפון השמרון, כשגולגלתה מרוסקת. היא יצאה לריצה אתמול בשעות הצהרים, ושם נרצחה בידי ערבים. אסתר הורגן הי"ד, הותירה בעל ו-6 ילדים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' טבת תשפ"א - 07:53 21/12/2020
גודל: א א א
(אהוד אמיתון, tps)
(אהוד אמיתון, tps)

גופתה של אסתר הורגן הי"ד, בת 52, אם ל-6 ילדים ותושבת טל מנשה, אותרה הלילה (שני) ביער ריחן (יער אגדות הילדים) בצפון השומרון, לאחר שנרצחה בידי ערבים.

בשעה 13:00 בצהרים של יום ראשון, יצאה אסתר הי"ד לריצה בשמורת הטבע יער ריחן הסמוך לישוב טל מנשה בו התגורהה, בצפון השומרון. 

בשעות הערב, אסתר טרם שבה לביתה ובעלה בנימין הזעיק את כוחות הבטחון. בין היתר הוקפצו לאזור, צוותי סריקה של יחידת החילוץ שומרון, מתנדבים אזרחים מהישובים הסמוכים, רבש"צים, כוחות צבא ומשטרה, שהחלו בחיפושים אחר אסתר.

סמוך לשעה 1:00 הלילה, אותרה גופתה ללא רוח חיים, כשגולגולתה מרוסקת ועל גופה סימני אלימות קשים.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

אסתר הורגן הי"ד, אם ל-6 ילדים, בהם שתי בנות וארבעה בנים. הקטן שבהם חגג בר מצווה לפני כשלושה חודשים. אסתר היתה אמנית ויועצת זוגית.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיע למקום ויחד עם רב הישוב נאלץ להביא למשפחה את הבשורה המרה.

דגן אמר על האירוע המזעזע: "אשה יקרה מלאה כ"כ בטוב לב, בעזרה לאנשים, יוצאת בצהרי היום במרכז מדינת ישראל, לפעילות ספורטיבית דקה מהבית שלה, ונרצחת עי בני עוולה בצורה כ"כ אכזרית. ואני שואל איזה ברברים, כמו בימי הביניים, איזו אכזריות לרטש פרצוף של אשה בת 52 עם סלע בדם קר. מול איזה רשע אנחנו עומדים".

"אני רוצה לומר בצורה ברורה לברברים האלו מהרשות הפלסטינית מול כל העולם: לעולם לא תשברו אותנו ההתיישבות בשומרון תפרח ותגדל ותבנה יחד עם כלל מדינת ישראל, כי אתם ברשות הפלסטינית הברברית בחרתם במוות ואנחנו בחרנו בחיים. אתם מתנהגים כמו ברברים בימי הביניים ואנחנו נמצאים בשנת 2020 ועם ישראל ינצח"

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


5 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד