בע"ה ז' אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כתב אישום הוגש כנגד ערבי מירושלים בגין תקיפה ממניע גזעני

ערבי ממזרח ירושלים הואשם בתקיפה גזענית של בחור ישיבה. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "מקווים שכתבי אישום מסוג זה ירתיעו אחרים מלעשות מעשים אנטישמיים כנגד יהודים בבירה היהודית"

  • כ"א שבט תשפ"א - 09:14 03/02/2021
גודל: א א א

כתב אישום הוגש על ידי פרקליטות מחוז ירושלים בחודש האחרון כנגד ערבי תושב מזרח העיר אשר תקף בחור חרדי ברחוב 'שדרות ירושלים' לפני כשנה וחצי.

על פי כתב האישום, המתלונן וחברו צעדו ברחוב ובינם לבין הנאשם לא הייתה כל אינטראקציה "לפתע מתוך איבה ועוינות כלפי המתלונן וחברו בשל היותם יהודים, יידה הנאשם לעברם 3 פעמים חפץ קטן בגדול גולה שהיה בידו" נכתב בכתב האישום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

המתלונן נפגע באזור העורף והכתף וסבל מכאבים, בגין מעשה זה מואשם הערבי בתקיפה ממניע גזעני. לאחר אירוע התקיפה פנה המתלונן באמצעות ארגון חוננו למשטרה בטענה כי מדובר באירוע משפיל וחמור ועל המשטרה לפתוח בחקירה ולתפוס את החשוד.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר סייע למתלונן מסר "מדובר באירוע אנטישמי וחמור. אנחנו מברכים את המשטרה על לכידת החשוד וכן את הפרקליטות שהגישה כתב אישום בגין תקיפה ממניע גזעני. אנו נמשיך ללוות את המשפט כדי שימוצה הדין עם הנאשם ואנו מקווים שכתבי אישום מסוג זה ירתיעו אחרים מלעשות מעשים אנטישמיים כנגד יהודים בבירה היהודית".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד