בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לאחר הפרסום בקול היהודי: אושרה כניסה ליריחו

צה"ל יאפשר מחר (ב') כניסה לבתי הכנסת העתיקים ביריחו. המארגנים קוראים לציבור להגיע לביקור לאחר ביטול הכניסה הקודמת

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ט כסלו תשע"ח - 14:04 17/12/2017
גודל: א א א
ביקור בבתי הכנסת העתיקים ביריחו הקרן למורשת ותרבות יריחו
ביקור בבתי הכנסת העתיקים ביריחו הקרן למורשת ותרבות יריחו

לאחר הפרסום בקול היהודי על ביטול הכניסות ליריחו שתוכננו ליום שישי האחרון, הבוקר ויום שלישי, הודיע הצבא כי יאפשר כניסת יהודים ליריחו.

במקום הכניסה שתוכננה ליום שישי תיערך כניסה מחר (ב') בבוקר לבתי הכנסת העתיקים נערן ו'שלום על ישראל', תל יריחו ומעיין אלישע.

בנוסף, במקום הביקור שתוכנן להיום (א') בארמונות החשמונאים, יתקיים הטיול ביום שלישי, אז יבקרו המשתתפים בארמונות החשמונאים, מערות הקבורה וארמונו השלישי של הורדוס.

ביום שישי פרסמנו כי על רקע אירועי הטרור הערבי הודיע צה"ל כי יבטל את האישורים לכניסות שתוכננו במהלך החנוכה ליריחו. לאחר הפרסום בקול היהודי נמסר למארגנים כי הכניסות יתקיימו במועדים אחרים ובתדירות שונה, כך שבמקום שתי כניסות לבתי הכנסת תיערך כניסה אחת. בצה"ל מסרו לקול היהודי כי הכניסות בוטלו לאור "הערכת מצב חטיבתית", אך לאחר הפרסום הוחלט כאמור לאשר כניסות במועדים אחרים.

ארנה קובוס והמארגנים מהקרן למורשת ותרבות יריחו, סיפרו לקול היהודי כי בעקבות ביטול הכניסות המתוכננות ואישור ברגע האחרון במועד אחר, ישנו צורך בתגבור המשתתפים מחר וביום שלישי בכניסות, מאחר וחלק מהמשתתפים המתוכננים לא יכולים להגיע במועדים החדשים.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות ליוני – 0523527313

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד