בע"ה ח' כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מוסקים תמימים? תמיכה במחבל תוך כדי המסיק

פרובוקציות המסיק נמשכות: "חקלאית" מבורין צולמה עם שלט תמיכה במחבל הג'יהאד האסלמי. ערבים נפצעו במספר אירועים

  • אלחנן גרונר
  • ז' חשון תשפ"א - 12:13 25/10/2020
גודל: א א א
"חקלאית" מוסקת בבורין עם תמונת מחבל הג'יהאד האסלאמי (צילום מסך פייסבוק)
"חקלאית" מוסקת בבורין עם תמונת מחבל הג'יהאד האסלאמי (צילום מסך פייסבוק)

פרובוקציות המסיק הערבי נמשכות ואיתן עימותים.

קבוצת "פזעה" המורכבת מפעילים ערבים, ישראלים וזרים, ממשיכה להסתובב במוקדי ביהודה ושומרון במסגרת קמפיין המסיק, ובין השאר העלו חברי הקבוצה תמונות של מסיק עם "חקלאית" מהכפר בורין ששוכן בין יצהר לשכונת סנה יעקב (גבעת רונן). אותה חקלאית מצולמת עם שלט תמיכה במחבל הג'יהאד האסלאמי השובת רעב מאהר אל אחראס.

"כשאנחנו תומכים בחקלאים הפלסטינים בעונת מסיק הזיתים, לא נשכח את העציר מאהר אל-אחראס שממשיך את שביתת הרעב הפתוחה שלו", נכתב בפוסט עם תמונתה של החקלאית.

בתוך כך דיווחו בארגון השמאל הרדיקאלי "יש דין" על מספר אירועים של עימותים באזור. ביום שישי דווח כי ארבעה ערבים נפצעו בידי יהודים בזמן שמסקו בין הכפר בורין לישוב יצהר. רכבם ניזוק.

עוד דווח כי בשבת התרחש עימות באזור הכפר קליל באזור גבעת רונן. נטען כי יהודים הבריחו מוסקים שהתקרבו לישוב או למעיין הסמוך ולקחו להם ציוד. בנוסף דווח על אירוע בכפר עסירא אל קיבלייה הסמוך ליצהר. בשבת בצהריים הוצתה שריפה שהתקרבה מהכפר לשכונת שלהבת י-ה ביצהר. כוחות כיבוי הוזעקו למקום ויחד עם תושבים כיבו את האש. ערבים דיווחו כי סגן ראש מועצת הכפר הותקף באירוע באבנים בידי יהודים ונפצע בראשו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד