בע"ה כ' שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חשיפה: מספר 6 ברע"מ בתמיכה בירי טילים מעזה: "או ניצחון או מות קדושים"

בכיר רע"מ שיתף סרטון תמיכה בשהידים ובירי טילים מעזה על ישראל וכתב: " אין לנו פתרון מלבד ניצחון או מות קדושים"

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ה חשון תשפ"ב - 18:18 31/10/2021
גודל: א א א

עלא אלדין ג'בארין, בכיר רע"מ המוצב במקום השישי ברשימת המפלגה לכנסת, פרסם סרטון המביע תמיכה מובהקת בירי הטילים של ארגוני הטרור מעזה לעבר ישראל והכריז כי "אין לנו פתרון מלבד ניצחון או מות קדושים", כך אנו חושפים בקול היהודי.

הפוסט והסרטון פורסמו בדף הפייסבוק של ג'בארין ב-9 ביוני 2018, עשרה ימים בלבד לאחר מתקפת רקטות של ארגוני הטרור ברצועת עזה על ישראל במהלכה מחבלים ירו כ-200 רקטות על ישראל.

הטקסט שצירף ג'בארין לסרטון מדבר בעד עצמו: "שהיד יקר... נשבור את הצום בירושלים... בירת פלסטין... אין לנו פתרון מלבד ניצחון או מות קדושים".

הקליפ מביע תמיכה ברורה בירי טילים על ישראל כאשר במקביל למילות השיר "נשיג מחדש את זכויותינו בנחישות, בנחישות", נראים מחבלים הנושאים טילים ומשגרים אותם לישראל, דבר שלא מותיר ספק אודות התמיכה בשיגור הטילים.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בנוסף נראית שריפת דגל ישראל, ידויי אבנים והבערת צמיגים וכן נראה מוטי אלמוז, ראש מתפ"ש לשעבר כשהוא נפגש עם בכיר ערבי, והמילים שמושרות ברקע הן "לא נקבל בושה או השפלה", וזאת כאקט התנגדות לנורמליזציה עם ישראל.

השיר "אדוני השהיד" הופק בתגובה לשיר שמדבר על "שיבה" של הערבים לירושלים בעזרת מאמצים דיפלומטיים של נשיא ארה"ב דאז טראמפ, נשיא רוסיה פוטין וקנצלרית גרמניה מרקל. גורמים קיצוניים הפיקו סרטון תגובה בשם "אדוני השהיד" המבהיר כי החזרה לירושלים תהיה בעזרת ירי הטילים, ההתנגדות האלימה והשהידים.

הפרסום שלנו בקול היהודי מצטרף לפרסום תחקיר של ארגון "עד כאן" ופורום "בוחרים בחיים" שחשף כי בכיר רע"מ ומנכ"ל עמותת 48 של הפלג הדרומי השתתף בפגישות עם בכיר חמאס. בחמאס הודו לעמותה המסייעת לערבים בעזה ובהם בני "השהידים והאסירים".

מילה קטנה לסיום:
השמעת הקול היהודי דורשת כסף ומשאבים רבים.
רק בזכותכם, ובזכות השותפים שלנו, אנחנו מצליחים לפעול ולחשוף את מה שבכלי התקשורת האחרים לא רוצים שתשמעו.
הצטרפו עכשיו לקול היהודי - יחד נשנה מציאות!
לתרומות לחצו כאן >>
 

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "פרצופה המכוער של מפלגת רע"מ נחשף וממשלת השתקנים ממשיכה לגבות את תומכי הטרור, רק כדי לשמור על הכסא. כנראה שכרטיס הכניסה כדי להיות חבר ברע"מ הוא להיות תומך טרור. מקומם של חברי רע"מ בכלא, ביחד עם כל תומכי הטרור בכנסת. הגיע הזמן להכריז עליהם כארגון טרור ולהוציאם מחוץ לחוק".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד