בע"ה י"ד תשרי תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משפחת דסטאו ביסט הי"ד: "הרוצחים ממשיכים להסתובב באופן חופשי"

הבוקר קמו בני משפחת ביסט מהשבעה על אביהם ושיגרו מכתב לשר לבטחון פנים ולמפכ"ל המשטרה "למרות שעבר חודש ימים מהדריסה המפגעים ממשיכים להסתובב באופן חופשי"

  • יח"צ
  • י"ב תמוז תשפ"א - 14:30 22/06/2021
גודל: א א א
קרדיט יעל גולדשטיין
קרדיט יעל גולדשטיין

בני משפחתו של דסטאו ביסט הי"ד קמו הבוקר מהשבעה על אביהם ושלחו מכתב לשר לביטחון פנים ח"כ עמר בר לב "למרות שעבר חודש ימים מהדריסה טרם נעצרו חשודים".

כזכור, לפני כחודש דסטאו נדרס על ידי שני פורעים ערבים שפגעו בו בעוצמה רבה באמצעות אופנים חשמליים במרכז רמלה וניסו לדרוס זוג נוסף ללא הצלחה ופתחו במנוסה.

הם הותירו את דסטאו מדמם והוא פונה לטיפול רפואי במצב קשה ובשבוע שעבר, לאחר מאבק הוא נפטר מפצעיו.

במכתב מוחים בני משפחתו בפני השר לבטחון פנים "עברו כבר ארבעה שבועות מאז הדריסה שגרמה למותו של אבינו ועדיין התיק טרם פוענח והחשודים ממשיכים להסתובב באופן חופשי".

"מדובר בחשודים מסוכנים וייתכן מאוד שהם ינסו לבצע תקיפות/פיגועים חמורים נוספים. לא ייתכן שהמשטרה ממשיכה לגרור רגליים ולא פועלת מספיק ללכידתם של החשודים הנפשעים ולהעמדתם לדין".

אמש, שר התקשורת ח"כ יועז הנדל הגיע לרמלה לנחם את משפחת ביסט. השר הקשיב והבטיח לבדוק את הנושא לעומק. "אני סמוך ובטוח שנמצא את הפוגעים האלה ונביא אותם לדין."

ח"כ מיכל וולדיגר אמרה בשבוע שעבר במליאת הכנסת, בעקבות מותו של ביסט הי"ד: "דסטאו ביסט בן ה-74, נפטר מפצעיו לאחר שנדרס בסמוך לקניון רמלה ע"י שני ערבים שרכבו על אופנים חשמלאים. הללו אשרו אותו להתבוסס בדמו ופנו לדרוס זוג נוסף, אך ברחו כשהתחילו אנשים מסביב להתקהל במקום. דסטאו פונה לבית חולים ולאחר מספר שבועות נפטר. דסטאו נרצח בפיגוע טרור!"

"המשטרה לא דיווחה על אירוע לציבור במשך שבוע. יתרה מזאת, במשך יותר משבוע אף חוקר במשטרה לא ניגש למצלמות האבטחה בקניון כדי להשיג תיעוד של המקרה, שהיה יכול להביא לתפיסת המפגעים".

"ללא התעקשותם של בני משפחתו היקרים, שאני שולחת להם תנחומים מעל במה זו, הפיגוע הזה, ככל הנראה, לא היה נחקר כלל. עד לרגע זה, המשטרה לא מצאה קצה חוט".

"ואני שואלת אתכם: האם יכול להיות שבעיר ואם בישראל, במרכז מדינת ישראל, יהודי לא יכול ללכת לתחנת אוטובוס ולחזור הביתה בשלום? האם אנחנו, כמדינה, כריבון, לא יכולים במשך כמעט חודש, למצוא שני מפגעים על אופנים חשמליים".

"אני מאוד מקווה שהממשלה הזו, שנשענת על ידי תומכי טרור, תוכל באמת לפעול למצוא את המפגעים, להעמידם לדין ולפעול למיגור הטרור, מבית ומחוץ".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >

מהמטה לביטחון רמלה נמסר בתגובה כי: "אנו כואבים על לכתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח על ידי מחבלים ברמלה. מי שחשב שהשקט חזר לרחובות רמלה טועה ובגדול. המשטרה וראש העיר מנסים לצייר מציאות שקרית שמתפוצצת לנו בפנים שוב ושוב.

אחרי שניסו לפוצץ מכונית ליד אשכול גנים כעת דסטאו ביסט החזיר את נשמתו בזמן שצעד ברחובות רמלה. הגיע זמן שראש העיר יפסיק להתחבא וייתן תשובות.  מי שהולך לישון בלילה עם רע"מ והמפלגות הערביות בקואליציה העירונית שלו, מתעורר בבוקר לנרצחים ברחובות רמלה . דמו של דסטאו אינו הפקר".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד