בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: מתקפת אבנים בבנימין-שתי יהודיות נפצעו

ערבים ערכו מתקפת אבנים בוואדי חרמייה בבנימין - שתי פצועות ונזק רב, "היו סלעים מונחים על הכביש ומתוך החושך הערבים זרקו את האבנים"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ו ניסן תשע"ט - 09:08 01/05/2019
גודל: א א א

צפו: מתקפת האבנים בוואדי חרמייה

סמוך לשעה 23:00 ערכו ערבים מתקפת אבנים על רכבי יהודים שנסעו על ציר 60 צפונית לעפרה בבנימין. במתקפת האבנים נפצעו שתי יהודיות ופונו למרכז רפואי.

מהדיווחים עולה כי ערבים שעמדו במטעי הזיתים הסמוכים לכביש, כ-200 מטרים מצומת המשטרה הבריטית לכיוון צפון, תקפו רכבים שנסעו במקום במשך דקות ארוכות. רכבים רבים נפגעו מהאבנים וכאמור שתי נשים נפגעו מהאבנים האחת בראשה. שתיהן פונו למרכז הרפואי הדסה הר הצופים בירושלים.

אחד מהנוסעים שהותקפו סיפר לקול היהודי על שאירע. "נסענו מכיון עפרה לשילה, אני ונהג והרכב שוחחנו בנחת ופתאום כחמישים מטר לפנינו אני רואה אבן שמתעופפת מצד ימין של הכביש לתוך חלונות הצד של הרכב שלפנינו.

מייד אחר כך הסתכלתי על הכביש וראיתי כמה אבנים גדולות שמונחות עליו. או שהמחבלים הניחו אותן במטרה להאט את תנועת הרכבים או שרכבים קודמים חטפו את הסלעים האלה. כל הכביש היה זרוע באבנים", סיפר התושב שהותקף.

"קלטנו שאנחנו תחת מתקפה ואכן שניה אחר כך חטפנו גם אנחנו שתי אבנים גדולות שפגעו בעצמה בחזית הרכב. התקשרנו למוקד האיזורי, אם כי במקרים כאלה בדרך כלל לא קורה שום דבר גם אם מגיע צבא. הערבים יברחו ויחזרו למחרת או אחרי כמה שעות. לא נראה שמישהו באמת מחפש להשקיע בלתפוס אותם. היה ניכר מהזירה כי יידו האבנים היה גם זמן רב לפני שהגענו. ובהמשך שהגענו לצומת שילה עצרנו על מנת לראות את הנזק".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד