בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נהג האוטובוס שנדקר: "זה נראה כמו פיגוע"

נהג האוטובוס שנדקר בעפולה סיפר על שאירע ואומר כי לדעתו מדובר בפיגוע. "לא דיברתי איתם. עלו ותקפו". המשטרה: "כל כיווני החקירה נבדקים"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אייר תשע"ח - 13:29 03/05/2018
גודל: א א א
האירוע בעפולה (דוברות מד"א)
האירוע בעפולה (דוברות מד"א)

שמעון גבאי, נהג האוטובוס שנדקר אמש בעפולה, עדיין מאושפז במרכז הרפואי רמב"ם. לאחר שנפצע אמש קשה ואף איבד את הכרתו באירוע.

המשטרה עצרה חשוד תושב עפולה ומבקשת להאריך את מעצרו בעשרה ימים.

גבאי תיאר בשיחה עם כתבים את אשר התרחש אמש. "עצרתי מול הקופת חולים, העלתי שני נוסעים ומיד אחרי שסגרתי את הדלת הם תקפו אותי", אמר.

לדבריו, "כמו שזה נראה זה יותר פיגוע מאשר פלילי. לא נאמר כלום. בפלילי יש איזה ויכוח או משהו, יש כסף אין כסף. פה כלום. אני לא מוצא סיבה למה, לא דיברתי איתם. הם עלו, תקפו".

כתוצאה מהדקירה איבד שמעון את הכרתו, והאוטובוס הידרדר והתנגש במתקן כיבוי. "לא יודע מי עצר את האוטובוס, מה קרה, שמעתי שמישהו לחץ על הבלמים. אני הייתי מלא נוסעים, עגלות, זה יכל להיגמר באסון להידרדר את כל הרחוב למטה. אני גם לא יודע איך התוקפים ירדו אחרי זה. אני איבדתי את ההכרה באותו רגע".

עו"ד ניזאר עבוד מהסנגוריה הציבורית המייצג את החשוד בדקירת הנהג מסר: "נפגשתי עם מרשי היום לפנות בוקר ומרשי מסר בצורה מפורשת שאין לו קשר לאירוע, הוא לא היה ליד האוטובוס, לא דקר והוא מכחיש כל קשר. הוא מתגורר באיזור, אומר ששמע רעש גדול, יצא וחזר. המשטרה דיברה כל הזמן על שלושה נערים, הוא לא נער ואפילו לא נראה נער. אני מקווה שנשכנע את בית המשפט שאין לו קשר לאירוע ויש לשחרר אותו".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד