בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עו"ד הגיע לסייע לעצורים היהודים - ונעצר

אירוע חמור בלוד: עו"ד נתי רום שהגיע לסייע לעצורים נעצר באלימות - לאחר התערבות הח"כים הוא שוחרר

  • יח"צ
  • ג' סיון תשפ"א - 09:07 14/05/2021
גודל: א א א

עו"ד נתי רום הגיע אמש (ה') מטעם ארגון חוננו לתחנת המשטרה בלוד, לסייע לעצורים. בכניסתו לתחנת המשטרה, התנפל על עו"ד רום קצין בכיר והורה על מעצרו, הקצין סרב להקשיב לדברי עו"ד רום שהסביר כי הגיע לסייע לעצורים במקום. בנוסף הקצין ושוטרים נוספים סרבו להזדהות בפני רום.

לאחר התערבות חבר הכנסת שמחה רוטמן וחברת הכנסת אורית סטרוק מסיעת הציונות הדתית, עו"ד רום שוחרר. מיד עם שחרורו המשיך עו"ד רום בעבודתו וסייע לעצורים, מעוכבים ולתושבים במקום אשר נזקקו לסיוע משפטי.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

עו"ד רום תיאר את שעבר והוסיף "אני מקווה שהמשטרה תצליח להחזיר את הביטחון כאן לאזור, ותמגר את הטרור, ולעצור את מי שצריך לעצור. אני מודה לחברי הכנסת על הסיוע." מסר רום.

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו תקף את הפרת הזכויות והפגיעה בעו"ד רום "ההפקרות של המשטרה עולה מדרגה. מצדו האחד של המתרס מפירים הערבים עוצר תוך ירי והצתות לרבות בית כנסת באין מפריע ומן העבר השני עשרות שוטרים עוצרים בכח עורך דין שכל חטאו שהגיע לתת יעוץ לעצורים."

רגע לפני שאתם עוזבים...
זה המקום היחיד בו תוכלו לקרוא את כל החדשות שאחרים מנסים להסתיר מכם. האיסוף, אימות המידע, הפרסום והעבודה מסביב דורשת משאבים רבים. זו ההזדמנות שלכם להצטרף ולקחת חלק במאבק שהופקר בידי הרשויות.

הצטרפו עכשיו לבניית כלי תקשורת עצמאי יהודי וערכי >> 
יחד נשמיע את הקול היהודי >> 

להצטרפות לעדכונים מהקול היהודי:
בווצאפ >>
בטלגרם >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד