בע"ה ט"ו ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבים הניחו מטען וגנבו רכב של תושב שעצר במקום

אירוע טרור פלילי-בטחוני בבנימין: ערבים הניחו מטען הבשלה על כביש ראשי. כשתושב עצר ויצא מרכבו קפצו ערבים לרכב, שדדו אותו, וברחו לכפר סמוך

  • דוד אור שחר
  • ב' חשון תשע"ט - 10:40 11/10/2018
גודל: א א א

לאחר שבשבוע שעבר התפוצץ מטען באיזור בכביש עוקף עבוד שבבנימין הלילה (ה') במרחק לא גדול מהמקום הניחו ערבים שוב מספר צמיגים שאחד מהם הוא מטען הבשלה. תושב שעבר במקום עצר כשהבחין באש ויצא מרכבו וערבים קפצו לרכבו וברחו לכפר שוקבא.

מדיווח של מוקד הצלה ללא גבולות יו"ש עולה כי הלילה,  סמוך לשעה 23:40 הבעירו ערבים מספר צמיגים על כביש 446  סמוך לכניסה למחצבות נטוף ליד היישוב ניל"י.

הכביש חוצה את יישובי מערב בנימין ומשמש כדרך הראשית המקשרת בין מודיעין עילית לכביש 5 חוצה שומרון.

על הכביש היו מונחים כארבעה צמיגים ותושב אחד היישובים באיזור ירד מרכבו על מנת לבדוק את תנאי הדרך והאם ניתן לעבור. באחד מארבעת הצמיגים היה מונח בלון גז והוא שימש כמטען הבשלה.

עם ירידת הנהג מרכבו קפצו לרכב מספר ערבים שככל הנראה המתינו בצד הדרך, ופתחו בנסיעה מהירה לכפר שוקבא הסמוך. מהמשטרה טרם הוצאה הודעה מסודרת בנושא ולא דווח על מעצר חשודים.

בשבוע שעבר ביצעו ערבים אירוע טרור נוסף בעל מאפיינים דומים, בכביש  עוקף עבוד הנמצא בהמשכו של כביש 446.

הערבים הניחו מספר צמיגים בוערים על הכביש כאשר באחד מהם הונח בלון גז. האירוע תועד על ידי עוברת אורח שצילמה את הצמיגים הבוערים במצלמת הרכב, כאשר לפתע התפוצץ מטען ההבשלה ופטריית אש ענקית עלתה במקום כתוצאה מהפיצוץ.

צפו בפיצוץ מטען ההבשלה בעוקף עבוד:

 

 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 1 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד