בע"ה ט"ו סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: שוטר מותקף באמצעות קרש בכפר ערבי

בסרטון שפורסם על ידי 'הצל' נראית תקיפה חמורה של שוטר על ידי ערבי.

  • דוד אור שחר
  • כ"ט סיון תשע"ח - 17:00 12/06/2018
גודל: א א א

סרטון ועדות של שוטר שהגיעה בימים האחרונים לדף הפייסבוק של הצל מראה תמונה קשה של אלימות הערבים כלפי שוטרים.

בסרטון נראים שוטרים ככל הנראה במהלך פעילות בכפר שעב בצפון. במהלך הסרטון מגיע ערבי חמוש בקרש גדול לעבר השוטר ומכה בעצמה בראשו, על פי ההודעה התוקף הערבי שוחרר לאחר יום במעצר.

בעדות נכתב, "שלום, אני שוטר, אז תשמור על שמי חסוי", פתח השוטר את ההודעה. "זה אירוע שקרה בכפר שעב בצפון לפני שבועיים בערך, תקיפת שוטר עם קרש ששברו על ראשו. מהפיקוד ביקשו שלא להפיץ את הסירטון אבל בעקבות זה שהוא שוחרר יום אחר התקיפה אני מבקש ממך להפיץ את זה". 

השוטר כתב ל'צל' כי "אנחנו מיואשים.. הם לא עושים לנו חשבון היום, אז מה יהיה עוד 10 שנים המצב הופך גרוע מיום ליום... בבקשה תפיץ, תודה".

בתוך כך, באירוע נוסף נעצר נהג בדואי שפגע בשוטרים. האירוע התרחש לפני כשבוע וחצי במהלך פעילות משטרתית בכביש 40 בנגב, בין צומת קמה לצומת דבירה עוכב נהג רכב לבדיקה.

משהחלו השוטרים בבדיקה פתח הנהג בנסיעה תוך שהוא פוגע בשני השוטרים, ונמלט. השוטרים נפגעו בפלג גוף תחתון כתוצה מהפגיעה ונזקקו לטיפול רפואי בבית החולים.

בשבוע שעבר במהלך פשיטה משטרתית על הפזורה הבדואית בסמוך לכביש 40 אותר החשוד, בדואי בן 23 תושב ביר הדאג' שהתחבא במקום.

גם אירועי הפשיעה החקלאית מוסיפים להכות, בשבוע שעבר בוצעה פריצה לחדר חשמל וחדר מונים בנקז צאלים שבנחל הבשור, במועצה האזורית אשכול. בפריצה נגנב ציוד יקר ערך הן כספית והן ציוד אשר קשור להפעלת הנקז (שאיבת מי השטפונות המגיעים לנחל לצורך השקיית השדות) כמו כן, בוצע ניסיון לגניבת שנאי מעמוד חשמל של חברת החשמל.

באירוע נוסף שדווח על ידי המשטרה שלשום עולה כי תחילת חודש סיוון האחרון אירעו שני נסיונות הצתת עסק באזור הכניסה לדימונה, כוחות כיבוי שהגיעו למקום כיבו את האש, ולמקום נגרמו נזקים. לפני כשבועיים נעצר חשוד במעשים, בדואי בן 25 תושב אחד הכפרים הבדואים בדרום.

מעצרו של החשוד הוארך ועל פי הודעת המשטרה צפוייה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 6 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד