בע"ה ט' ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

קמפיין חדש: לחסל את אבו מאזן

תנועת דרך חיים פתחה בקמפיין הקורא לחיסול 'מממני הרצח' מהרשות. "עם כזו משכורת מדוע שלא יגיעו מחבלים נוספים?"

  • דוד אור שחר
  • ג' טבת תשע"ט - 11:33 11/12/2018
גודל: א א א

בתנועה הציבורית "דרך חיים" יצאו לאחר הפיגוע הקשה בצומת עופרה בקמפיין נגד תופעת הפיגועים שהפכה לשגרה. בתנועה החליטו לשים את האצבע על נושא מימון המחבלים שמנהלת הרש"פ מה שגורם לעידוד נרחב ותומך לפעילויות הטרור.

במודעות שהופצו הלילה ברחבי יהודה ושומרון נראית בגדול תמונתו של יו"ר הרש"פ מחמוד עבאס (אבו מאזן) כשהוא מוקף בציור של כוונת. מתחת לתמונה נכתבה הכותרת "לחסל את מממני הרוצח" בהמשך נכת "הרשות הפלסטינית והעומד בראשה משלמת מידי חודש 12,000 ש"ח לרוצחי יהודים. הגיע הזמן לומר. מממן רצח=רוצח".

בנוסף הופצו פלאיירים שונים בהם הוסבר הנושא בפירוט נרחב יותר. 

בהודעה שהוציאה התנועה נכתב כי "זה כבר הפך לשגרה: אחת לכמה שבועות אנחנו מתעוררים לעוד פיגוע רצחני, וכרגיל כעת כולם עסוקים בהצעת רעיונות ל"תגובה הולמת" בעקבות הפיגוע אם זה הריסת בתים, עונש מוות, או גירוש משפחות - תגובות שכולן יעילות כ'פלסטרים' ליום שאחרי, אבל ברור לכולם שלא יביאו לחיסול הטרור.

הפיגוע הנורא בצומת עפרה יכל להסתיים גרוע הרבה יותר, ואם שום דבר לא ישתנה אנחנו כבר בספירה לאחור לקראת הפיגוע הבא. הפיגוע הזה צריך להיות תזכורת בשבילנו, שהגיע הזמן לא להסתפק בתגובות בלבד, אלא לפעול כדי לעצור ולמגר את הטרור הערבי הבלתי פוסק.

האמת היא שהמחבלים הם ממש לא 'מחבלים בודדים', אלו שמבצעים את הפיגוע בפועל נהנים ממעגלי תמיכה, של אלו שמסתירים אותם, עד אלו שמעודדים ורואים בהם כגיבורים. 

בראש מעגלי התמיכה שאחראים לפיגועי רשות הטרור עומדת הרשות הפלסטינית ממשיכה לממן מחבלים, ולשלם למעשה עבור דם של יהודים למחבלים שרצחו את משפחת פוגל, ולמחבל שרצח את רזיאל שבח - עם תשלום כזה עבור כל פיגוע מה הפלא שעוד ועוד מחבלים "בודדים" מבצעים פיגועים???.

אנחנו שותפים יחד עם כל עם ישראל בברכת החלמה לפצועים, ומתפללים שהפיגוע בצומת עפרה יהיה הפיגוע האחרון, ועם ישראל כולו לא ידע עוד צער אבל יחד עם זאת עלינו להיערך למלחמה ולשנות ראש בדרך לניצחון וחיסול הטרור. בואו ננצח!", כתבו.

 

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד