בע"ה ט"ו ניסן תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רדיפה אכזרית: ברגע האחרון - גלנט האריך את המעצר המנהלי למתיישב

כשכל חפציו ארוזים לקראת השחרור, מתיישב אשר הוחזק במעצר מנהלי קיבל הודעה כי גלנט האריך את מעצרו

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ג אדר ב תשפ"ד - 13:49 02/04/2024
גודל: א א א
גלנט. (צילום: גדעון מרקוביץ', TPS)
גלנט. (צילום: גדעון מרקוביץ', TPS)

שר הביטחון גלנט ממשיך ברדיפה אחרי המתיישבים ביהודה ושומרון בזמן מלחמה. הבוקר (ג') קיבל מתיישב אשר מוחזק מזה ארבעה חודשים במעצר מנהלי ללא משפט והיה צפוי להשתחרר הבוקר ממעצרו הודעה כי גלנט חתם על הארכת מעצרו בחודשיים נוספים.

המתיישב קיבל את ההודעה כשכל חפציו ארוזים לקראת השחרור ומשפחתו ממתינה מחוץ לשערי הכלא. המתיישב בשנות ה- 20 לחייו ועוסק בבניה באזור בנימין. את המתיישב מייצג עו"ד דוד הלוי מארגון חוננו. 

הצטרפו לעדכוני הקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

עו"ד הלוי תקף בחריפות את הארכת הצו ואמר: "קשה להשתחרר מהרושם כי ההחלטה ההזויה של שר הביטחון להמשיך ולהותיר את מרשי במעצר מנהלי היא תגובה נקמנית, על רקע הביקורת שהשמענו בעניין האפליה הננקטת על ידי השב"כ, עת החליט לשחרר עשרות טרוריסטים פלסטינים הנתונים במעצר מנהלי כמחווה לחודש הרמדאן. צר לי על הסבל המיותר שנגרם למרשי כתוצאה מהחלטה שרירותית ושערורייתית זו". 

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל ארגון חוננו מסר: "מדינה שביד אחת נלחמת באויב וביד השנייה נלחמת באחים היקרים המתיישבים הגיבורים באמצעות צווים מנדטוריים שנועדו לחסל את המחתרות העבריות - לעולם לא תוכל להשיג הגנה וביטחון לעם העברי. לצערי, גלנט מיישם מדיניות רעה, נלחם בטובים שבבנינו ללא הצדקה וללא כללי משפט ומנהל תקין, ואת המחיר הביטחוני משלמים אזרחי ישראל כולם".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד