בע"ה ט"ז תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רוצח הרב בן גל - הורשע ברצח

בימ"ש המחוזי מרכז בלוד הרשיע את המחבל שרצח את הרב איתמר בן גל הי"ד בעבירת רצח. "נקווה שיקבל את העונש המקסימלי"

  • ט' תמוז תשע"ט - 08:57 12/07/2019
גודל: א א א
לוויתו של איתמר הי"ד (הלל מאיר TPS)
לוויתו של איתמר הי"ד (הלל מאיר TPS)

בימ"ש המחוזי מרכז בלוד הרשיע את המחבל עבד אל חכים בן עדאל עאצי אשר רצח בדקירות סכין את הרב איתמר בן גל הי"ד בצומת אריאל, בעבירת רצח וקבע כי הוא אשר רצח את הרב בן גל, וזאת לאחר שהמחבל הודה ברצח בפני בימ"ש.

לאחר הרשעה קבע הרכב השופטים בראשותה של נשיאת בית המשפט המחוזי מרכז רות לורך דיון בעוד חודשיים ימים בו ישמעו טיעונים לעונש.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מייצג את משפחתו של הרב בן גל במימוש זכויותיהם כנפגעי עבירה מסר "אתמול הורשע מחבל שרצח את הרב איתמר בן גל בשל היותו יהודי. המחבל הארור שמנסה לפגוע בזכות הקיום הבסיסי של העם היהודי בארצו לא ראוי לראות יותר את אור בשמש ובשלב הטיעונים לעונש נדרוש את הענישה המקסימאלית ביותר."

ראש המועצה האיזורית שומרון יוסי דגן הגיב: "הציבור הרחב וגם אני לצערי כבר לא מאמינים לדיבורים של הפוליטיקאים, לפני בחירות על עונש מוות למחבלים. לצערי המחבל הנפשע הזה יישב בכלא כמה שנים והלוואי שלא ישתחרר באיזו עסקה הזויה. אני קורא לממשלת ישראל לעשות מעשה מוסרי ונכון להודיע על הכפלת הישוב הר ברכה. דבר שגם יחזק את מדינת ישראל. יחזק את הרוח. ייענה לדרישת המשפחה האמיצה הזו להתחזק בבניין הארץ. להעביר מסר ברור למחבלים. אתם הרסתם בית בהר ברכה כדי לפגוע בהתיישבות - תקבלו 800 בתים בהר ברכה. זו התשובה הציונית ההולמת לטרור"

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד