בע"ה ח' ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המשפחות השכולות נגד ה"מוקד להגנת הפרט"

אביה של קים יחזקאל הי"ד ויעל שבח אלמנת הרב רזיאל הי"ד: "'המוקד' בחר לסייע לרוצחים השפלים ביותר"

  • יח"צ
  • ח' טבת תשע"ט - 11:38 16/12/2018
גודל: א א א
הריסת בית מחבל. ארכיון (דובר צה"ל)
הריסת בית מחבל. ארכיון (דובר צה"ל)

רפי לבנגרונד, אביה של קים לבנגרונד יחזקאל שנרצחה בפיגוע בברקן, קורא לציבור הישראלי לפעול לעצירת 'המוקד להגנת הפרט' – ארגון שמאל קיצוני התומך במחבלים ומסייע להם משפטית.

לדבריו "יש פה מחבלים פיננסיים - מדינות שמממנות ארגון בשם 'המוקד', שעוזר למחבלים המרצחים בבתי משפט ומייצג אותם בעוז. צריך לעצור את העוולה".

רפי לבנגרונד, אביה של קים לבנגרונד יחזקאל, בסרטון הקורא לעצור את 'המוקד להגנת הפרט' – ארגון שמאל קיצוני התומך במחבלים ומסייע להם משפטית. בין המחבלים להם סייע 'המוקד', נמצאת גם משפחתו של המחבל אשרף נעאלווה שביצע את הפיגוע בברקן, בו נרצחו קים וזיו חג'בי. לבנגרונד מבקש מהציבור לסייע בכל הניתן לארגון 'עד כאן', שהחל לפעול לעצירת 'המוקד'.

לבנגרונד, ש'המוקד להגנת הפרט' ייצג את משפחת המחבל שרצח את בתו בעתירה כנגד הריסת ביתם, פונה לציבור ומתאר כי חוץ מהמחבלים בפועל ישנם גם 'המחבלים הפיננסיים', אותן מדינות התורמות כספים ל'המוקד' ומממנות 85% ממנו. בסרטון אומר לבנגרונד "אזרחי ישראל היקרים, לאחר המקרה שללי, שהוא מקרה מצער, שבו הוצאה בתי קים לבנגרונד יחזקאל להורג, התברר לי שיש פה חוץ מהמחבלים, מחבלים פיננסיים".

לבנגרונד מפרט כי מדובר באיחוד האירופי ובמדינות אירופה "זאת אומרת שהאיחוד האירופי, המדינות מהאיחוד האירופי וממשלת גרמניה בראשם מממנות ארגון בשם 'המוקד', שעוזר למחבלים המרצחים בבתי משפט ומייצג אותם בעוז".

בסוף דבריו מבקש לבנגרונד מהציבור הישראלי לסייע בעצירת העוולה הזו, ולסייע לארגון 'עד כאן' שפועל נגד 'המוקד' "אבקש מכם לעזור לנו, עד כאן זה פורום של אנשים שרוצים לעצור את העוולה הזו. אבקש מכם להצטרף ולעזור בכל מה שניתן".

נזכיר כי בשבוע שעבר נהרג המחבל אשרף נעאלווה שביצע את הפיגוע בברקן, וזאת לאחר מצוד שנמשך למעלה מחודשיים. כוחות הביטחון הגיעו למחבל שהסתתר במחנה הפליטים אסכר ליד שכם, ובחילופי היריות שהתפתחו נהרג המחבל. עם זאת, ביתו של המחבל טרם נהרס.

   | יעל שבח: לעצור את הטירוף ה'ה

יעל שבח, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד שנרצח לפני כשנה בדרכו לביתו בחוות גלעד, קוראת לציבור לפעול לעצירת פעילותו של ארגון 'המוקד להגנת הפרט' ו"לעצור את הטירוף". שבח חיזקה את ארגון 'עד כאן', שבימים אלה יוצא נגד 'המוקד', והוסיפה "אני קוראת לכל מי שיכול, לתמוך ב'עד כאן' ולסייע בעצירת המוקד ופעולותיו".

שבח סיפרה על ההיכרות שלה עם ארגון 'המוקד להגנת הפרט', שהחלה כאשר 'המוקד' ייצג את משפחת המחבל שרצח את בעלה "את פעילותו המקוממת של 'המוקד להגנת הפרט' אני מכירה. המוקד ייצג את משפחת המחבל אחמד קונבע שרצח את בעלי, הרב רזיאל שבח, בעתירה נגד הריסת ביתם. ברוך ה' מזימתם לא צלחה, ולמרות העתירה בית המשפחה נהרס לפני כחצי שנה".

שבח הוסיפה כי אמנם העתירה של משפחת רוצח בעלה לא צלחה, אך "זו לא העתירה היחידה.. המוקד מגיש מידי שנה עתירות רבות כנגד הריסת בתי מחבלים, ולצערי הרב חלקן מתקבלות".

בהמשך קראה שבח להפסיק את פעולותיו של 'המוקד' "פעילותו של המוקד, שרובו ממומן מכספי מדינות אירופאיות, חייבת להיפסק. לא יתכן שמחבלים במדינת ישראל יזכו לייצוג שכזה, לעתירות בשמם, לדאגה כזו לשלומם. חייבים לעצור את הטירוף של המוקד, ולעשות לזה סוף".

   | 'המוקד' בחר לסייע לרוצחים השפלים ביותר

את דבריה סיימה שבח בקריאה לציבור לסייע לעצירת 'המוקד' "אני מחזקת את ידי כל הפועלים נגד 'המוקד', ומברכת את ארגון 'עד כאן' שמרים את הכפפה ומתחיל לעצור אותו. אני קוראת לכל מי שיכול, לתמוך ב'עד כאן' ולסייע בעצירת המוקד ופעולותיו".

בימים אלו יוצא ארגון עד כאן נגד 'המוקד להגנת הפרט', ארגון אנטי ישראלי קיצוני שתומך במחבלים, ומתחיל לפעול לעצירתו. מדובר בארגון שבשנים האחרונות מגן על מחבלים שרצחו עשרות יהודים, בפיגועים הקשים ביותר. 'המוקד' דואג לתנאי הכליאה של המחבלים, עוזר למשפחותיהם ומסייע להם מבחינה משפטית, מה שהוביל את עד כאן לכנותו 'הגב של המחבלים'.

'המוקד' בחר לסייע גם לרוצחים השפלים ביותר, בין היתר: מבצע הפיגוע האכזרי בברקן שטרם נתפס וביתו עדיין עומד על תילו, רוצח הרב רזיאל שבח,  רוצח הילדה הלל אריאל בת ה13, רוצחי משפחת פוגל, רוצחי הזוג הנקין, המחבל מהפיגוע בארמון הנציב, רוצח החייל רונן לוברסקי ועוד.

כעת מבקש ארגון עד כאן את עזרת ההמונים בכדי לפעול נגד 'המוקד'. תכנית הפעולה כוללת: איסוף מידע ומחקר מקיף על התנהלות הארגון, קשרי החוץ ודרכי המימון שלו, פעילות משפטית כנגד פעולותיו, פעילות הסברתית ופרלמנטרית מול המדינות הזרות התומכות בו ועוד. בארגון עד כאן פנו לאזרחי ישראל "לא נשקוט עד שנרוקן את הארגון הבזוי הזה מהמימון הזר. כל תמיכה תסייע לנו לעצור את פעילות תומכת הטרור של 'המוקד'".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


4 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד