בע"ה י"ט אייר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שוב שוד רכב: "ערבים עם מברג הוציאו את הנהג"

ערבים שדדו אמש רכב מנהג יהודי בגוש טלמונים. תושב חרשה שאסף את הנהג המבוהל מספר לקול היהודי על האירוע. "מנצלים את זה שאין קליטה"

  • אלחנן גרונר
  • ל' סיון תשע"ח - 17:40 13/06/2018
גודל: א א א
שוד רכב. אילוסטרציה  אילוסטרציה (הקול היהודי)
שוד רכב. אילוסטרציה אילוסטרציה (הקול היהודי)

תופעת שוד הרכבים ביהודה ושומרון באה והולכת, כאשר מפעם לפעם צצות כנופיות ערביות המבצעות מעשי שוד. אתמול התרחש שוד שכזה בגוש טלמונים במערב בנימין.

תושב הישוב חרשה, שהבחין בנהג הרכב שנשדד ואסף אותו לרכבו, סיפר לקול היהודי על האירוע, שהסתיים בנזק לרכוש בלבד.

"חזרתי מירושלים מהעבודה וכשהגעתי לצומת הדואר היו איתי ברכב שתי טרמפיסטיות", סיפר התושב. תמיד יש שם ערבים בצידי הדרך ופתאום אני קולט בחור שלא מסתדר בנוף רץ ומנופף עם הידיים. התלבטנו אם זה ערבי או יהודי, ובהתחלה הטמרפיסטיות חשבו שזה ערבי אז ביקשו שלא אעצור, אבל כשהבנתי שזה יהודי עצרתי והוא היה ממש מבוהל. וסיפר שהוא מירושלים וערבים שדדו לו את הרכב והפלאפון".

"העליתי אותו לרכב והבעיה היתה שלא היתה קליטה אז לא הצלחנו להתקשר למוקד בנימין ולמשטרה ולהזעיק עזרה. התברר שהוא נהג של חברת חומרי יצירה ובכיכר בטעות במקום להמשיך ישר לכיוון נריה הוא פנה שמאלה לכפר ונסע כמה עשרות מטרים עד שהבין שהתבלבל, אבל זה היה מאוחר מדי. הוא סיפר שרכב חסם אותו ותוך שניות הגיעו שלושה ערבים עם מברג, משכו אותו מהרכב ונסעו עם הרכב שלו, ולפי המידע שהגיע אחר כך הרכב הגיע לאזור ביתוניא.

הגענו לנריה והתקשרנו למשטרה. הגיעו שוטרים שחברו לבן אדם ולקחו אותו לטפל בו ולהגיש תלונה".

לדבריו, הנוכחות הצבאית הדלה באזור ובעיות הקליטה הסלולרית הופכות את צומת הדואר לנקודת תורפה אותה מנצלים ערבים. "אין שם כמעט כוחות למרות שזה כיכר מרכזית ומנצלים את זה שאין שם קליטה ואפשרות להזעיק כוחות".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון