בע"ה ט' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תיעוד: מתפרע ערבי שניסה לחטוף נשק מחייל – שוחרר

בתיעוד שהגיע לידי הקול היהודי, נראה מתפרע ערבי כשהוא מנסה לחטוף נשק מחייל צה"ל במהלך התפרעויות סמוך לאריאל. מדובר במזכיר תנועת הפתח. שעות ספורות לאחר שנעצר הוא שוחרר ממעצרו. בצה"ל מסרבים להתייחס לדברים

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ז כסלו תשפ"א - 18:54 02/12/2020
גודל: א א א

השבוע התפרעו עשרות ערבים בחווה חדשה שהוקמה סמוך לעיר אריאל בשומרון, הציתו ציוד, גרמו נזק ואף פצעו את אחד המתיישבים במקום.

באירוע, שהועבר בשידור חי בידי ערבים שהתפרעו במקום, תועד מתפרע ערבי כשהוא מתעמת עם חיילי צה"ל ומנסה לחטוף נשק מאחד הלוחמים בשטח.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

לאחר הכשרת השטח במשך מספר ימים בידי כלים הנדסיים, הגיעו מתיישבים לשטח החווה, מערבית לעיר אריאל בשומרון, על שטח הרשום בטאבו על עיריית אריאל. עוד קודם לכן, קרא המשרד לענייני גדרות והתנחלויות של הרשות הפלסטינית לערביי האזור, להיאבק למניעת התיישבות יהודית במקום.

המתיישבים בחווה פנו לצה"ל וזה הבטיח להם כי יאבטח את האירוע. אלא שכאשר הגיעו עשרות מתפרעים למקום, הציתו ציוד ותקפו את המתיישבים, לקח לצה"ל זמן רב מאוד להגיע. ולאחר מכן, על פי הודעת דובר צה"ל לקול היהודי, רק אחד המתפרעים נעצר.

תיעוד מההתפרעויות:

בנוסף, כעת מתברר כי אחד המתפרעים אף ניסה לחטוף נשק מחייל.

בתיעוד שהגיע לידי הקול היהודי, נראה מזכירת תנועת הפת"ח כשהוא מנסה לחטוף נשק מחייל צה"ל. חברו של החייל נחלץ לעזרתו, והשניים מצליחים להדוף את המתפרע. בתיעוד גם נראים החיילים כשהם אוזקים את המתפרע שניסה לחטוף את הנשק.

אלא שממידע שהגיע לידי הקול היהודי עולה, כי המתפרע שניסה לחטוף נשק שוחרר לאחר שעות ספורות ולא הוגש כנגדו כתב אישום.

פנינו לדובר צה"ל בנושא, במטרה להבין מדוע מתפרע ערבי שניסה לחטוף נשק מחייל משוחרר לאחר שעות ספורות. אולם בצה"ל סרבו להתייחס לדברים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד