בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תיעוד: ערבים פגעו ברוכב אופנוע יהודי ונמלטו

תאונת פגע וברח שהתרחשה לפני כשבוע סמוך לכפר קרע, הותירה אב לשישה כשהוא מדמם בצידי הכביש. עו"ד מארגון חוננו דורש מהמשטרה לעצור את החשודים • צפו

  • ט"ו תמוז תשע"ט - 20:33 18/07/2019
גודל: א א א

רכב מסוג מרצדס בו נסעו ערבים בכביש 65, התנגש לפני מספר ימים ברוכב אופנוע סמוך לכפר קרע וגרם לפציעתו. נוסעי הרכב הותירו את הפצוע במקום ונמלטו. הפצוע, ליאור מזרחי, הועבר לטיפול במרכז הרפואי העמק בעפולה.

מזרחי, בן 50 ואב לשישה, סיפר על המקרה: "נסעתי בכביש 65 לכיוון צפון כשלפתע מרצדס לבנה פשוט נצמדה אלי וחתכה אותי. היה פסע ביני לבינו", מספר מזרחי.

מזרחי מספר כי יושבי הרכב נהגו בפראות ובשלב מסוים קיללו אותו. "כשהגענו לכיוון הצומת הבאה, כפר קרע, הרכב האט את הנסיעה, הם פתחו את החלונות ובתוך הרכב זיהיתי ארבעה או חמישה בני מיעוטים שהחלו לקלל ולהתפרע, אחד אפילו הוציא את הראש שלו מהחלון".

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לאנדרואיד >>

מזרחי הוסיף ותיאר את רגעי התאונה: "בצורה פתאומית נהג הרכב פשוט הסיט את הרכב שלו אלי, שבר ימינה, פגע בי תוך כדי נסיעה, והעיף אותי. אני נמרחתי על הכביש והאופנוע המשיך להידרדר. והם פשוט המשיכו לנסוע. אין להם בעיה לרצוח בנאדם. זה בלתי נתפס, שבקלות אפשר לרצוח עוברי אורח. אני אבא לשישה ילדים, לחשוב על זה שעוד שניה יכלו להיות...".

   | המשטרה לא הודיעה האם ישנה התקדמות בחקירה

לדבריו, פנה למשטרה בנידון, אך לא ידוע לו על התקדמות כלשהי בחקירה. "ניסיתי ליצור קשר עם המשטרה לקבל מידע האם תפסו אותם, כרגע לא קיבלתי שום הודעה, ואני לא יודע מה קורה עם זה. יש את הסרטון שהסרטתי, ורואים את הפגיעה של הרכב באופנוע. כרגע אני מאושפז בבי"ח העמק, פגיעות בכל צד שמאל. לחשוב שהסיפור יכול היה להיגמר בצורה אחרת, זה מזעזע אותי".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו פנה למחלקת חקירות במשטרת עירון בבקשה לחקור את התאונה. במכתבו ביקש עו"ד בלייכר לפעול בכל המשאבים על מנת לעצור את החשודים ולעדכנו בהתפתחויות. בסוף מכתבו כתב עו"ד בלייכר כי הוא דורש "לפעול עם כל המשאבים על מנת לעצור את החשודים".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את מזרחי במימוש זכויותיו כנפגע עבירה מסר: "מדובר על אירוע בעל חומרה יתירה. השתוללות של רכב על הכביש, פגיעה באופנוע בעלת פוטנציאל קטלני והימלטות מהזירה לאחר שרוכב האופנוע מתרסק לשולי הכביש - זהו פשע מסוכן ופושעים מסוכנים. אנו מצפים מהמשטרה שתעשה את עבודתה נאמנה, תגיע לעבריינים ותביא להעמדתם לדין. אנו נעשה מה שביכולתנו כדי ללחוץ בכיוון זה".

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד