בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תלונה למשטרה: פרסם פוסט הקורא להמשיך בפרעות ביהודי לוד

ארגון עד כאן הגיש תלונה למשטרה נגד תושב לוד שפרסם פוסט הקורא להמשיך את המהומות והפרעות כנד תושבי לוד היהודים וכוחות הביטחון, ובעצם מהווה הסתה לאלימות ועידודה.

  • יח"צ
  • כ"ג סיון תשפ"א - 12:12 03/06/2021
גודל: א א א
(צילום: TSP)
(צילום: TSP)

ארגון עד כאן הגיש תלונה למשטרה נגד מחמד דסוקי, תושב לוד, בגין הסתה לאלימות ועידוד מעשי אלימות. במהלך מבצע "שומרי החומות" ובעיצומן של הפרות הסדר בלוד פרסם דסוקי פוסט הקורא להמשיך בפרעות ובמהומות. 

לפי התלונה, ביום ג' סיון, פרסם דסוקי פוסט בו הוא קורא להבערת השטח. תרגום הפוסט מערבית "אללה אכבר, שחרור רוצחו של השהיד מוסא חסונה משמעותו התרת דמם של ערביי לוד. רק השטח ידבר עכשיו (או בשדה הקרב), כל עוד הרוצח חופשי".

בתלונה נכתב כי כוונת הכותב במשפט 'רק השטח ידבר עכשיו' הינה שזה לא הזמן לדבר, אלא לפעול בשטח. כאשר ברור שהכוונה היא להמשך המהומות וההתפרעויות כנגד כוחות הביטחון ותושביה היהודים של העיר לוד.

עד כאן הדגישו בתלונה כי לאור ריבוי מעשי האלימות בעיר לוד "לא ניתן לומר כי אין השפעה של דברי הסתה. ההפך הוא הנכון, ההסתה ברשתות והקריאות לאלימות הן הן המניע של מעשי האלימות בכל רחבי ישראל, ובפרט בלוד".

עוד נכתב בתלונה כי דוסקי מחק את הפוסט המדובר מפיד הפייסבוק שלו "דבר שמחזק את החשד כי הנ"ל ידע כי הוא קורא לאלימות, ומשהבין את הנזק שהוא גרם ושביצע עבירה פלילית, הנ"ל מנסה לטשטש את עקבותיו".

מעד כאן נמסר "ההסתה הפרועה בחודשים האחרונים כנגד יהודים בכל רחבי הארץ גבתה מחירים בנפש. ארגון עד כאן שם לו למטרה להביא למיצוי הדין עם גורמים רדיקליים הבאים לפגוע במדינת ישראל ואזרחיה.''

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד