בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

​"עוד נדבך בפיצוץ הבלון שיצר דובר צה"ל"

בית המשפט קבע כי תושב השומרון עו"ד יהודה שמרון לא חייב לחתום ערבות. זאת לאחר שנעצר כשהעיר למפקד סיירת גולני, לאחר שנטען כי נגע בנערות בצורה מטרידה במהלך הפגנה,

  • יח"צ
  • כ"ז טבת תשפ"א - 16:07 11/01/2021
גודל: א א א

בית משפט השלום בפתח תקווה דחה היום (שני) את בקשת המשטרה לחייב את תושב השומרון, עו"ד יהודה שמעון,  שהעיר לסא"ל איוב כיוף ולחייליו שלא יגעו בצורה מטרידה בבנות נוער, לחתום ערבות עצמית.

התושב ששוחרר כבר כשעה לאחר האירוע, והתייצב אתמול בצוהרים לחקירה באופן עצמי, שוחרר בסיום החקירה ללא כל תנאי. עם זאת, כיוון שסרב לחתום על ערבות עצמית, נקבע הבוקר דיון בבימ"ש השלום בפתח תקווה, לשם הגיע עו"ד שמעון גם באופן עצמי, ושם כאמור דחה בית המשפט בדיון את בקשת המשטרה, ולא חייב את התושב לחתום ערבות עצמית.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

נזכיר כי במוצאי שבת במהלך הפגנה בצומת קדומים ראה עו"ד שמעון חיילים נוגעים בבנות בצורה פולשנית, ובסמוך לאברים מוצנעים,  וכאשר ניגש להעיר להם הותקף בצורה קשה ואף נפגע ודימם מאלימות החיילים, לאחר מכן התברר כי אחד מהחיילים היה סא"ל איוב כיוף, אשר טען כי הוא הותקף ע"י עו"ד שמעון. מתיעוד האירוע רואים כי את עו"ד שמעון, דמות מוכרת ומוערכת בשומרון,  מקיפים קבוצת חיילים ותוקפים אותו באלימות.

עו"ד יהודה שמעון מסר כי "החלטת בית המשפט היא עוד נדבך בפיצוץ הבלון שיצר יש מאין דובר צה"ל".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד