בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ההסכם שנחתם: "כניעה לטרור"

ראש עיריית אשקלון מתח ביקורת נוקבת כלפי הדרג המדיני על חתימת ההסכם עם המחבלים. "דרך הטרור משתלמת. העימות הבא – עניין של זמן"

  • א' אלול תשע"ד - 10:13 27/08/2014
גודל: א א א
"נכנעו לטרור". איתמר שמעוני, ראש עיריית אשקלון
"נכנעו לטרור". איתמר שמעוני, ראש עיריית אשקלון

ראשי המועצות באזור עוטף עזה וגרומים נוספים מתחו ביקורת קשה כלפי ההסכם שחתמה ישראל עם ארגון הטרור. "כל ויתור לחמאס הוא כניעה לטרור", אמר איתמר שמעוני, ראש עיריית אשקלון.

"תושבי ישראל והדרום רצו לראות הכרעה במערכה הזו, אבל זה כנראה כבר לא יקרה. רצינו לראות את חמאס מובס ומתחנן על חייו, בפועל אנו רואים את ישראל רצה לשולחן המשא ומתן בכל הזדמנות שנקרית לפניה".

"לא בשביל ״הישג״ כזה איבדנו 64 לוחמים ו-4 אזרחים בהם ילד בן ארבע", אומר שמעוני בכאב ומוסיף, "לא בשביל ה״הישג״ הזה ישבנו כמעט חודשיים במקלטים ובמרחבים המוגנים, לא בשביל ה״הישג״ הזה ספגנו מכה כלכלית קשה ועסקים כאן קרסו. ציפינו להרבה יותר מזה".

"כל הסכם שיושג עם חמאס, פירושו כניעה לטרור. הם העלו דרישות בכוח הזרוע, ונראה שהם צפויים לקבל את מה שרצו. המסקנה: דרך הטרור משתלמת, ולכן העימות הבא הוא רק עניין של זמן".

שמעוני מביע חוסר אמון במערכה הביטחונית ומודיע כי כבר עכשיו צריך להתכונן לסבב הלחימה הבא. "מבחינתי, הסכם הפסקת אש במציאות הזו פירושו להתחיל את ההיערכות באשקלון לסבב הבא, והוא יהיה חמור וקטלני יותר מכל מה שהכרנו עד עתה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד