בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"יש חברה שדואגת לנקות הכביש מאבנים"

מתניה, העובד בא"ת עטרות רגיל למראה הקבוע בדרך לעבודה. "כל יום מתווספות אבנים על הכביש. אין טעם לקרוא למשטרה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' אלול תשע"ד - 20:20 27/08/2014
גודל: א א א
הכביש בבית חנינא
הכביש בבית חנינא

הנסיעה בכביש שעובר דרך שכונת בית חנינא בירושלים עולה לרבים בנזק, ורק אתמול נפצעה במקום יהודיה באורח קל. "כמעט כל יום יש שם זריקות אבנים. מרגישים ורואים שכל יום מתווספות אבנים על הכביש", מספר מתניה, עובד באזור התעשייה עטרות בשיחה עם הקול היהודי. "אני עובד בעטרות ונוסע כל יום דרך בית חנינא. יצא לי לחטוף שם אבן מערבים שזרקו מתוך בית הספר".

"נוסעים מפסגת זאב ועוברים את נווה יעקב לכיוון עטרות. הם עומדים שם על הבית וזורקים אבנים בדרך כלל מבית הספר", מתאר מתניה את המקום. "הם עומדים על הגדר בא-רם וזורקים על הכביש. אחד מתצפת שלא בא כוח מג"ב והם זורקים אבנים, וגם מעבירים סחורות מצד לצד".

"כמו מע"צ, יש שם חברה שדואגת מידי פעם לנקות את הכביש מאבנים. הספקים והמובילים מפחדים להגיע אלינו למפעל בגלל זריקות האבנים". עם כל הקושי, הוא לא רואה טעם בלדווח על אירועים כאלה למשטרה. "אני לא מרגיש צורך להתקשר למשטרה כי הם לא יעשו כלום גם ככה".

"אני פוגש אנשים שלא יודעים מה לעשות ולמי להתקשר אחרי שזרקו עליהם אבנים. לדוגמא, אני חטפתי אבנים לפני שמונה חודשים ורק שלשום קיבלתי מכתב שאני יכול לקבל החזר כספי על תיקון הנזק". לסיום הוא אומר, כי "המקום היחיד שמפרסם את הדברים האלו זה אצלכם, בקול היהודי. לכן אני אוהב להיכנס לאתר שלכם".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד