בע"ה י"א סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפורץ פנה לדיירת: "אני מעוניין במחשב"

תייר שהגיע מגיאורגיה נתפס באשדוד לאחר שפרץ למספר דירות בעיר וגנב רכוש רב. רעש המטבעות שנפלו על הרצפה העירו את הקורבן

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' אלול תשע"ד - 13:20 01/09/2014
גודל: א א א
התכשיטים שנתפסו בכיסיו של התייר באשדוד (דוברות המשטרה)
התכשיטים שנתפסו בכיסיו של התייר באשדוד (דוברות המשטרה)

תייר כבן 24 מגיאורגיה שוהה בישראל מזה כחודש ימים, אך ככל הנראה לא רק למטרות תיירות. אתמול (ראשון) בשעות הבוקר המוקדמות, נעצר התייר הגוי בחשד שפרץ זמן קצר קודם לכן לבתים בפרויקט דיור מוגן באשדוד.

סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר התעוררה תושבת אשדוד כבת 67 לקול מטבעות שנפלו על רצפת החדר. להפתעתה, הבחינה האישה בתייר שפרץ לדירתה דרך החלון. אם לא די בכך, פנה אליה הפורץ ואמר לי כי הוא מעוניין במחשב הנייד, הטאבלט והאייפון שהיו מונחים על השולחן בחדר השינה. כשבידו הרכוש הגנוב, יחד עם כסף מזומן ותכשיטים, נמלט הפורץ מהבית דרך החלון.

שוטרים שהוקפצו למקום הבחינו בחשוד כשהוא נמלט מהבניין כשידיו עמוסות בשלל הגנוב. לאחר מרדף קצר נתפס החשוד כשהוא מתחבא בין השיחים סמוך לבניין. בכיסיו נתפסו מספר מכשירים סלולארים, מצלמה, תכשיטי זהב רבים וכסף מזומן. לא הרחק מהגנב נתפסו גם מחשב נייד וטאבלט.

בחקירתו סיפר התייר כי פרץ לדירה דרך החלון וכאשר לקח את המטבעות שהיו מונחות על השולחן, נפלו כמה מהם על הרצפה וגרמו לרעש ממנו התעוררה הדיירת. עוד התברר בחקירתו כי קודם לכן באותו הלילה פרץ החשוד למספר דירות נוספות באזור וגנב מהם רכוש נוסף. צמידי זהב עם כיתוב ייחודי שהיה באחד מכיסיו שפך אור על פריצה וגניבה ברחוב אחר בעיר. במקרה הזה טיפס התייר דרך מרפסת הדירה ונכנס דרך דלת הזזה. גם משם גנב החשוד כסף מזומן, מכשירי טלפון וכן את צמידי הזהב.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד