בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פשיעה מתחת אפו של אהרונוביץ'

כשביקר השר לבטחון פנים בטייבה, נורה ערבי בכפר הסמוך. לאחר שאירועי הרצח התגברו באזור אמר, כי "במשטרה לא מבדילים בין דם יהודי לדם ערבי"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' אלול תשע"ד - 08:30 03/09/2014
גודל: א א א
משטרות בכפר ערבי (ארכיון)
משטרות בכפר ערבי (ארכיון)

הפשיעה הערבית חוגגת, גם כאשר השר לבטחון פנים נמצא ממש קרוב.

לאחר שבתקופה האחרונה נהרגו שלושה ערבים באזור המשולש בשרון ונוספים נפצעו, הגיע אתמול (שלישי) יצחק אהרונוביץ' לבקר בטייבה, בירת המשולש. השר, שהגיע עם מפקד מרחב השרון קובי שבתאי, התדיין עם עובדי העירייה בעקבות רצח מנהל בית הספר בעיר.

במקביל לפגישה עם השר, בה הובהר כי הפשיעה באזור גדולה, נורה צעיר ערבי נוסף כבן 20 בתוך מכוניתו סמוך למסגד בכפר זימר, לא הרחק משם. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים הלל יפה בחדרה.

במהלך הביקור, העלו עובדי העירייה הערבים את הטענה כי המשטרה מבדילה בין דם יהודי לדם ערבי בחקירותיה. אהרונוביץ' הגיב מיד כי במשטרה לא מבדילים בין דם יהודי לדם גוי. "הם עובדים בתיקים של המגזר הערבי כמו באלה של היהודי, ללא שום הבדל. בשנתיים האחרונות היו 14 מעשי רצח באזור, מהם פוענחו שבעה. חשוב לי לציין שישנם תיקים מסובכים יותר במגזר היהודי שטרם פוענחו", הבהיר השר את ההשוואה אותה מייצרת המשטרה בין יהודים לגויים.

סמוך לאולם חתונות בכפר ג'ת נהרגו לפני מספר ימים שני ערבים, האחד מהם נחשב לראש ארגון פשיעה באזור וריצה בעבר עונש מאסר בכלא על עבירות אלימות וסמים. כמו כן ירו ערבים בערבי שנסע ברכבו בכביש 444 סמוך לטייבה. הרכב התהפך, ובבית החולים מאיר בכפר סבא קבעו הרופאים את מותו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד