בע"ה כ"ג תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לפני הרצח – הפועלים רססו כתובות ותקפו"

אחד מדייריו העתידים של הבניין בו נרצח נתנאל עראמי בפתח תקווה, סיפר כי הפועלים הערבים ריססו במקום כתובות המעודדות את חמאס. אחר סיפר כי הפועלים השליכו אבנים לעבר ילדים

  • ד' תשרי תשע"ה - 13:05 28/09/2014
גודל: א א א
הבניין בו נרצח נתנאל עראמי היד (דן אביב, חדשות 24)
הבניין בו נרצח נתנאל עראמי היד (דן אביב, חדשות 24)
"פועל ערבי איים: אחתוך את החבל"

שבוע וחצי חלף מאז נרצח נתנאל רואי עראמי הי"ד בשעה שגלש בסנפלינג במסגרת עבודתו במעטפת בניין בפתח תקווה. משפחתו ומכריו בטוחים כי מדובר בפיגוע אותו ביצעו הפועלים הערבים במקום, אך עד כה הרשויות מסרבות להתייחס לאירוע ככזה.

לפני כשבוע, התקיימה סמוך לאתר הבנייה הפגנת מחאה על הרצח בה השתתף בין השאר ד"ר מיכאל בן ארי, חבר כנסת לשעבר. בין הבאים להפגנה פגש בן ארי את אחד הדיירים העתידים לגור בבניין רב הקומות, שבנייתו הופסקה לאור הרצח שהתרחש במקום. הדייר סיפר לבן ארי, כי בזמן מבצע 'צוק איתן', הבחינו הדיירים בכתובות המעודדות את ארגון הטרור חמאס שרוססו על קיר באתר הבניה.

לדבריו של בן ארי, הדייר, העתיד לגור בדירה בקומה ה-16 בבניין, התלונן יחד עם חבריו לרשויות המקומיות אך הם לא עשו דבר. "בסופו של דבר נאלצו הדיירים למחוק את הכתובות בעצמם", אומר בן ארי.

את הדברים פרסם בן ארי בעמוד הפייסבוק שלו ואחד המגיבים ציין, כי במהלך השנה שחלפה השליכו פועלים הערבים מאותו אתר בניה אבנים לעבר ילדים ששחקו במגרש ספורט הממוקם סמוך לאתר הבנייה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 6 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד