בע"ה ה' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"למשטרה יש היסטוריה בטיוח פיגועים"

בבת ים תיערך הערב (ד') צעדה בה ישתתפו בני משפחתו של נתנאל עראמי הי"ד. "נמחה על הנסיון לטייח את הרצח ולהפוך את נתנאל לפושע או רשלן", אומרים מארגני ההפגנה

  • יח"צ
  • ז' תשרי תשע"ה - 12:11 01/10/2014
גודל: א א א

בני משפחתו של נתנאל עראמי הי"ד, שנרצח על פי החשד בפיגוע סנפלינג בעת שעבד בבניין בבנייה בפתח תקוה, ממשיכים במאבק.

הערב (רביעי) תיערך צעדה בבת ים בהשתתפות בני המשפחה, וזאת בדרישה לאיתור הרוצחים והכרה במשפחה כנפגעת פעולות איבה.הצעדה תצא מבית המשפחה בבת ים, רחוב יוספטל 101, והמפגינים יצעדו עד לתחנת משטרת בת ים.

"אנחנו נפגין נגד היחס הבוטה והמזלזל של המשטרה למשפחת הנרצח,ונמחה על הנסיון לטייח את הרצח ולהפוך את נתנאל לפושע או רשלן", אומר יהודה, פעיל חברתי המארגן את ההפגנה."ציפינו שמשטרת ישראל תגונן על נפגעי הפיגוע אך אנו מרגישים שבמקום לסייע ולעזור מתייחסים אל בני המשפחה כמו פושעים".

בהפגנה צפויים להשתתף תושבים רבים מבת ים וכן תומכים מכל רחבי הארץ,יחד עם ח"כים ואישי ציבור, תחת הכותרת "הדם של נתנאל זה הדם שלנו", ו"פיגועים לא מטייחים". בני המשפחה אף פתחו דף פייסבוק בשם "הדם של נתנאל הוא הדם של כולנו", בו הם מעדכנים על המאבק הציבורי.

מארגני ההפגנה מציינים כי "לצערנו למשטרת ישראל יש היסטוריה בנסיון הסתרה של פיגועים.אם זה הרב טלבי הי"ד שתחילה טענה המשטרה כי מדובר בהתאבדות, אם אשר ויונתן פלמר הי"ד שם טענה המשטרה כי מדובר בתאונת דרכים, ואם זה מקרה הרצח של שלי דדון שרק בעקבות מאבק המשפחה הוכר כלאומני".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד