בע"ה כ"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"אל תכנע, המשך בהריסת בתי המחבלים"

ראש מועצת שומרון לשר הבטחון: "לא להכנע לסחטנות ארגוני השמאל הקיצוני, אל תעצור הריסת בתי המחבלים בשל הקורונה. הטרור מסוכן מהקורונה"

  • יח"צ
  • כ"ג אדר תש"פ - 10:59 19/03/2020
גודל: א א א
ארכיון
ארכיון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, פנה במכתב חריף לשר הבטחון נפתלי בנט, בו הוא קורא לו, שלא להכנע לסחטנות ארגוני השמאל המנסים "באופן ציני לנצל את משבר מגיפת הקורונה בישראל לקידום אג'נדות השמאל הקיצוני" ודורשים לעצור בשל מגיפת הקורונה את הריסת והחרמת בתים של ערבים ומחבלים ביו"ש. 

לדבריו: "בזמן שאזרחי מדינת ישראל חווים אולי את אחד המשברים הקשים בחייה של מדינה, מוצאים לנכון ארגוני שמאל קיצוני לנצל את המצב באופן ציני בכדי לסייע לסייעני מחבלים".

עוד הוסיף דגן וכתב, כי "אני קורא לך אדוני שר הבטחון,  לדחות בשאט נפש את הנסיונות של ארגוני השמאל הקיצוני, המסייעים למחבלים ןלמשפחות מחבלים, לנצל את השעה הקשה בה נמצאים אזרחי מדינת ישראל, ואת נגיף הקורונה, בכדי לעצור את המלחמה בטרור. צריך להמשיך לקדם את המלחמה בטרור בכל זמן, ובפרט בזמנים מתוחים,  ולא לאפשר להמשיך לקדם את היוזמות הציניות לסיוע למשפחות מחבלים, בזמן שמדינת ישראל נמצאת בכאוס חברתי כלכלי ובריאותי". 

דגן כתב את הדברים בתגובה לפנייה של ארגוני שמאל קיצוני לשר הבטחון נפתלי בנט, בין השאר ארגון השמאל הקיצוני "האגודה לזכויות האזרח"  שפנתה לאלוף פיקוד מרכז,  "להקפיא את יישומם של כל צווי הריסה וההחרמה על בתים של פלסטינים, עד לאחר סיום משבר הקורונה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד