בע"ה י"א אדר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"האבן שנזרקה עלי תשמש לבניין הישיבה"

ראש ישיבה במודיעין שנרגם באבנים הבוקר בכבישי בנימין מכריז כי האבנים שספג רק יוסיפו לחיזוק ובניין ההתיישבות - נזק רב נגרם לרכבו

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה כסלו תשע"ט - 15:01 03/12/2018
גודל: א א א
(צילום: עדיאל שטרן TPS)
(צילום: עדיאל שטרן TPS)

הבוקר סמוך לשעה 06:30 דווח כי ערבים יידו אבנים לעבר כלי רכב במבתרי דיר ניזאם בבנימין ורכבו של תושב שעבר במקום ניזוק באופן קשה.

בשעות שאחר כך פורסם כי מי שברכבו פגעו האבנים הוא הרב איתמר ליברמן ראש ישיבת נר תמיד במודיעין אבר ככל הנראה היה בדרכו לישיבה. לאחר האירוע כתב הרב את תובנותיו מהאירוע והם פורסמו ברשתות החברתיות.

"הבוקר בשעה 6:30 ליד נווה צוף, אבן גדולה חדרה לרכבי ופגעה בי. היא נזרקה בעוצמה אדירה ועברה שמשה ממגונת.  ב"ה לא נפצעתי", תיאר ליברמן. 

"מהבוקר אני עסוק במחשבות מה רצה לעשות מי שזרק את האבן. שאמות, שנהיה עצובים, שנחלש ציבורית, שנפחד ליסוע כאן, שפחות נהיה כאן", הוא משתף.

"אני מודיע כאן לערבי הפחדן זורק האבן, ודרכו לכל העולם!!! אנחנו בע"ה נהיה יותר חיים, יותר שמחים, יותר לומדים תורה, יותר מתנדבים ונהיה פה יותר!!! בכל המובנים. 

בימים אלו מסתיימת בניית הפנימייה הראשונה בישיבת נר תמיד. מתרגשים ושמחים מהרגע. החלטנו שהאבן שנזרקה עלי ונמצאת כעת ברכבי, תהפוך להיות אבן הפינה לפנימייה הבאה.. אבן מאסו הבונים הייתה לראש פינה", הכריז הרב.

"מי שחשב הבוקר להחליש אותנו, יקבל אותנו הרבה יותר חזקים... ערבי יקר תודה רבה על הניעור... כנראה אנחנו היינו צריכים את החיזוק הזה.  זה התנפץ עלי טוב הבוקר..נזכרתי  שאנחנו בנים של שמעון החשמונאי שאמר לאנטיוכוס:

לא ארץ נוכריה לקחנו ולא על נוכרים השֹתררנו, אלא על נחלת אבותינו, אשר נכבשה בידי אוייבינו באחת העיתים בלי צדק. ואנחנו, כאשר היתה לנו שעת כושר, השיבונו אלינו את נחלת אבותינו", סיים הרב בציטוט חגיגי ואיחל חג שמח לציבור.

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון