בע"ה י"ט אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"הכפלת מספר הביקורים היא חרפה מוסרית"

"מכפילים ביקורים בזמן שגופות החיילים ואזרח בידי חמאס?". נפגעי הטרור זועמים על ההסכם עם המחבלים שובתי הרעב

  • יח"צ
  • ג' סיון תשע"ז - 11:10 28/05/2017
גודל: א א א
חוגגים בכלא. ארכיון
חוגגים בכלא. ארכיון

​בארגון נפגעי הטרור "אלמגור" מודאגים מהסיכום שהושג בין שרות בתי הסוהר למחבלים להפסקת שביתת הרעב וחוששים שמדובר בהישג למחבלים.

"ניסינו להשיג פרטים​ מה עומד מאחורי ההסכם אבל לא קיבלנו תשובות מספקות", אומר ​מאיר אינדור יו"ר אלמגור.​ ​"מנסיוננו העגום שב"ס 'מפנק ומפנק' את המחבלים לעומת אסירים פליליים רגילים, כדי להשיג שקט ואנו חוששים שהשביתה הפעם הסתיימה בעוד הישג של המחבלים".

ד"ר אריה בכרך אב שכול מראשי אלמגור: "המעורבות של טראמפ -לטענת הרש"פ- והתקציב שהושג להסעת משפחות המחבלים מקופת הצלב האדום הופכת את המחבלים ואת מעשי הרצח שלהם ללגיטימיים. ​ה​משרד ​לבטחון פנים והקבינט היו צריכים לעמוד על הרגלים האחוריות ​נגד המגמה המסתמנת אבל במקום זאת השדר היוצא הוא של כניעה".

יוסי צור אב שכול: "הכפלת מספר הביקורים בעוד החמאס מחזיק ישראלי ושתי גופות חיילים, היא חרפה מוסרית וכשמן על גלגלי הטרור. ליבנו עם משפחותיהם שרואות איך ההבטחות על יד תקיפה מתמוססות בכל פעם". ​

הדס מזרחי ושמואל לנדאו שאיבדו את יקיריהם מגלים שלפני כחודש ניסו להעביר מכתב לנציבות השב"ס ובבואם לנציבות נמנעה מהם להעביר מכתב נגד כניעה. "פשוט סגרו לנו את השער בהוראה מגבוה. כבר אז חשנו שהשב"ס אינו רוצה מעורבות שלנו למרות שאנו כנפגעי העבירות זכאים לקבל פרטים על רוצחי יקירינו. אנו באלמגור חשים שאנו היום שומרי הסף ולא נרפה מהסוגיה. ביום שני נעלה לכנסת להשתתף בדיון בסוגיה בועדת הפנים ונאבק על עמדתנו", הם אומרים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


4 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד