בע"ה ב' תמוז תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שר התקשורת על העיתונאי שנהרג: "במלחמה כמו במלחמה"

"חלק מהתקשורת בישראל התגייסה להפליל את נתניהו", אמר הבוקר שר התקשורת איוב קרא, והתייחס גם לטענות על הרג עיתונאי ערבי בגבול הרצועה

  • יהודה פרל, הקול היהודי
  • כ"ד ניסן תשע"ח - 14:33 09/04/2018
גודל: א א א
(יהודה פרל)
(יהודה פרל)

"אם נציב סקלה בין 1 ל-10, אתן לתקשורת בישראל ציון של פחות מ-5. חלק מהתקשורת בישראל התגייסה בכדי להפליל את ראש הממשלה בנימין נתניהו, ולמרות זאת הציבור בישראל רק מגביר את אהדה לנתניהו".

את הדברים אמר שר התקשורת איוב קרא בכנס digit18 במרכז הבינתחומי הרצליה, בראיון לרועי כ"ץ. "מדובר על ציון מאוד נמוך לתקשורת. היא חייבת לעשות בדק בית כיצד למרות הדיווחים השלילים נגד נתניהו זה יוצר תוצאה הפוכה".

השר נשאל, בין היתר, על הירי בעיתונאי ברצועת עזה הגיב כי "במלחמה כמו במלחמה. במלחמות גם אנשים תמימים, במרכאות, נהרגים. אנחנו נצבים מול אויב אכזר". עוד הוסיף השר ואמר כי "אני לא יודע האם הצלף ראה שהוא עיתונאי, אבל מלחמה היא מלחמה".

   | הנמכת הרגולטור על התקשורת

השר קרא ציין כי מבחינתו אין צורך כלל ברגולטור ויש לפתוח את שוק התקשורת לתחרות מלאה.

"הצלחתי להוריד 50% מהרגולטור על התקשורת. בין היתר, ערוץ 20 פתחו מהדורת חדשות. אני שמח שהם עשו זאת. יש להם רייטינג יותר מהתאגיד והם ימשיכו להצליח. אני מאמין בזה".

בנוסף, נשאל השר על הצהרתו כי יסגור את רשת הטלוויזיה 'אל-ג'זירה' בישראל.

"לי אישית חופש הביטוי מאוד חשוב. חופש הביטוי בוער בי והוא בדם שלי. אבל כשנרצחו שני שוטרים בהר הבית וראיתי איך כתב אל-ג'זירה אומר שהוא חלק מהטרור, אני לא יכול לעבור לסדר היום. בעז"ה נסגור את אל ג'זירה".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 27 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד