בע"ה כ"ב אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לכסח לחמאס את הצורה בלי מעצורים"

ח"כים ואישי ציבור שונים תקפו הבוקר את התנהלות נתניהו: "להפעיל טילים על מטרות דמה אפשר גם בשלט רחוק", אמר סמוטריץ' וקרא לו להישאר בחו"ל

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אדר ב תשע"ט - 11:18 25/03/2019
גודל: א א א
פגיעת הטיל בבית בשרון  (צילום: משטרת ישראל)
פגיעת הטיל בבית בשרון (צילום: משטרת ישראל)

ח"כים ואישי ציבור רבים תקפו הבוקר את התנהלות נתניהו מול הטרור מעזה בשנה האחרונה וכנגד העלייה בחומרתו לאחרונה. בימים האחרונים יידו ערבים מאות מטענים לעבר לוחמי צה"ל בגבול ובפעם השניה בתוך שבועיים משוגרים טילים ללב הארץ.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' אמר הבוקר כי "אני קורא לנתניהו להמשיך בשליחותו המדינית החשובה בארה"ב ובשום אופן לא לבטל אותה ולשוב ארצה, אלא אם הוא מחליט סוף סוף לכסח לחמאס את הצורה בלי מעצורים. לכנס התייעצות דמה ביטחונית ואז להורות לצה"ל לתקוף כמה דיונות חול (של חמאס!) אפשר גם בשלט רחוק...".

איתמר בן גביר מועמד איחוד מפלגות הימין אומר הבוקר בתגובה לפגיעה בבית בשרון: על כל ירי של טיל לעבר מדינת ישראל בין אם על השרון בין אם על הדרום, ישראל צריכה להגיב ולקחת חיים של שלושים מחבלים במסגרת סיכול ממוקד" 

לדבריו של עו"ד בן גביר : "אין כל בעיה משפטית לנקוט בצעד זה ונתניהו חייב להפסיק לשתוק. כושר ההרתעה של המדינה נפגע ותושבי ישראל בסכנה. למה ראש הממשלה מחכה ? שטיל יפול בגן ילדים ???? צריך להגיב בצורה חד משמעית וללמד את החמאס שכל טיל על ישראל יגרור חיסולים של מחבלים "

בן גביר מוסיף כי: " אין לישראל אלטרנטיבה אמיתית מלבד חזרה לעזה. צריך לעשות זאת לאחר שחיל האוויר משטח את הקרקע ומאפשר תנאים סבירים לחזרה, אך היום כולם מבינים שגירוש גוש קטיף לא רק שהיה טעות מוסרית וויתור על ארץ ישראל,  אלא גם מהלך ביטחוני כושל שצריך לתקן"

בתוך כך גורמים בחמאס אמרו הבוקר כי הטיל שוגר גם הוא "בטעות", כמו הטילים ששוגרו לתל אביב לפני כשבועיים.

בג'יאהד האיסלאמי הודיעו כי על כל מתקפה של ישראל הם יגיבו בחוזקה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד