בע"ה ו' תמוז תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לסגור את אל-ג'זירה"

פעילי 'עוצמה יהודית' הפגינו בתוך משרדי ערוץ הטלוויזיה הערבי בירושלים ותלו עליו צו סגירה סימלי

  • ט"ו סיון תשע"ז - 17:26 09/06/2017
גודל: א א א
פעילי עוצמה יהודית במשרדי ערוץ הטלוויזיה
פעילי עוצמה יהודית במשרדי ערוץ הטלוויזיה

פעילי 'עצומה יהודית' יחד עם ד"ר מיכאל בן ארי וברוך מרזל, הגיעו אמש (חמישי) למשרדי ערוץ הטלוויזיה הערבי 'אל-ג'זירה' בירושלים וקראו לסגור את הערוץ שלדבריהם תומך בארגון הטרור דאעש.

הפעילים הגיעו למשרדי תחנת הטלוויזיה הממוקמים בגן הטכנולוגי בירושלים ותלו צו סגירה על דלת התחנה. במקום התפתח עימות בין הפעילים לעובדי הערוץ.

"מדינות ערב מסלקות את אל-ג'זירה משטחם ובישראל התחנה ממשיכה לפעול כרגיל, מדובר באבסורד", אמר מרזל. "אני קורא לעם ישראל להתעורר ולנצל את ההזדמנות שהערוץ העוין מסולק מסעודיה מצרים ירדן ועוד לסגור לצמיתות את פעילות החתרנית והמסיתה לטרור של הערוץ", הוסיף מרזל. "היכן נתניהו, ליברמן ובנט? כולם שותקים כבר שנים מול הערוץ העוין. עוצמה יהודית תמשיך לרדוף את המחבלים בכל מקום בו יהיו", הבטיח מרזל.

ד"ר בן ארי אמר, כי "לא יאומן שבסעודיה זרקו את א-לג'זירה וכאן בתוך מדינת ישראל הסניף של דאעש שמסית לטרור בכל העולם כולו פועל חי ונושם. ואתם יודעים מה הפעילו נמצאים ברשיון בכנסת, ומצליחים לבוא לשם לוועדת חוץ ובטחון ולראיין את חברי הוועדה וחברי הכנסת".

"בכל העולם יודעים שאל-ג'זירה הם אלה שמנהלים את הטרור העולמי, והם אלה שממנים את הטרור העולמי, והם אלה שמפרסמים את הטרור העולמי. בכל העולם אפילו בעולם הערבי למדו לזרוק אותם, רק פה במדינת ישראל בבניין שיש בו משרדי ממשלה נמצאים כאן משרדי אל ג'זריה חיים ונושמים ובועטים ומסיתים לטרור. אני קורא מכאן למשטרת ישראל ולשר לבטחון פנים קחו אותם תעשו סדר ושלחו אותם בחזרה לקטאר. לא עוד שעתיים, עכשיו".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


4 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד