בע"ה ח' כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בני משפחתה של הדס תפוחי יוצאים למאבק

בני המשפחה ותומכים יפגינו היום בדרישה להאיץ את חקירת האירוע בו נרצחה. גשש צה"ל: "יש סימנים שנזרקו אבנים על הכביש"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט"ז שבט תשע"ט - 09:43 22/01/2019
גודל: א א א
לוויתה של הדס ז"ל  (נדב גולדשטיין TPS)
לוויתה של הדס ז"ל (נדב גולדשטיין TPS)

בני משפחתה של הדס תפוחי ז"ל אשר טוענים בתוקף כי התאונה בה נהרגה נגרמה כתוצאה מכך שערבים יידו אבנים לעבר רכבה, סמוך ליישוב עטרת לפני כשבוע, יוצאים למאבק ציבורי ויקיימו יחד עם חברים ותומכים נוספים הפגנות מחאה במספר מוקדים ברחבי הארץ.

ההפגנות יערכו בשעה 13:30 באשדוד, רמת גן, קרית שמונה, תל אביב וערים נוספות. בשדרות יתקיים אירוע מרכזי בו ימסרו בני המשפחה הצהרה לתקשורת. האירוע בשדרות יתקיים ברחוב הרצל 61 מול תחנת המשטרה.

המשפחה תקרא למשטרה להאיץ את החקירה: "הארוע הקשה התרחש כבר לפני שבוע וחצי, והחקירה לא מתקדמת, יש כאן רוצחים שמסתובבים חופשי, ולא ניתן לדעת מתי הם יפעלו שוב. המשטרה חייבת להביא תוצאות ומהר", מסרו מהמשפחה.

נזכיר כי הדס תפוחי הי"ד, תושבת היישוב עטרת ואם ל-4, מצאה את מותה ביום ראשון שעבר, בסמוך לכפר אום צפא, בעת שרכבה סטה מהנתיב והתנגש חזיתית במשאית שהגיעה בנתיב הנגדי.

גשש צה"ל שהגיע לזירת התאונה, זיהה כי נראה שהושלכו אבנים לעבר הכביש. בעטרת אומרים כי השלכת האבנים לכביש היא ככל הנראה הסיבה אשר גרמה להדס לסטות מהנתיב. תושבי היישוב עטרת סיפרו כי במקום מושלכות מספר פעמים בשבוע אבנים לעבר רכבי התושבים.

בהקלטות שפורסמו בערוץ 12 בטלוויזיה נשמעת שיחה בין הגשש לבין רבש"ץ היישוב בו הוא עונה לרבש"ץ "בכביש יש סימנים של אבקה משהו חדש שמשהו נזרק שם". הרבש"ץ נשמע שואל "שזורקים אבנים?", בתגובה עונה הגשש "כן כן, אמרתי להם (למשטרה). על הכביש יש סימנים של אבקה".

בנוסף פורסם כי לפני כחודש בלבד השליכו ערבים אבנים על תפוחי בנקודה סמוכה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד