בע"ה ה' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

''יש לנו מספיק נשק לסגור חשבון עם החיילים והשוטרים''

לאחר שמספר מבריחי סמים בדואים נורו לאחרונה בגבול ישראל-מצרים, חבריהם שממשיכים בהברחות מאיימים כי ירו חזרה על חיילי צה"ל וכוחות המשטרה.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ד אייר תשפ"א - 13:01 26/04/2021
גודל: א א א

בשבוע שעבר הודיע דובר צה"ל כי ‏כוח צה״ל שהיה במארב על גבול מצרים במהלך הלילה, זיהה שלושה רכבים חשודים כמבריחי סמים מתקרבים לגדר הגבול מכיוון ישראל. הכוח סימן לרכבים לעצור וזיהה את אחד הרכבים מאיץ לעברו, בתגובה הכוח ירה לעבר גלגלי הרכב. כתוצאה מהירי נהרג אחד המבריחים שהיה ברכב. ‏אירוע זה הינו השני בתוך עשרה ימים שבה נהרג מבריח סמים בדואי בהיתקלות מול חיילי צהל בשטח ישראל בגבול מצרים.

מבריחי וסוחרי הסמים בגבול ישראל מצרים המגלגלים מיליארדי שקלים מדי שנה מהברחות חשיש מהצד המצרי וגידולי מריחואנה בשטחי אש ישראלים, וכפי שהתבטאו בכלי תקשורת, הם מתכננים לנקום בקרוב את מותם של המבריחים שנורו בחודש האחרון על ידי כוחות הביטחון הישראלים.

לדברי המבריחים יש להם מספיק נשק 'לסגור חשבון' עם החיילים והשוטרים שהרגו את החברים שלהם. לדבריהם בקרוב תהיה נקמה גדולה ומי שיירה בהם 'יחטוף צרורות של מאג', כלשונם. 

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

לפי דברי המבריח שהתראיין לאתר 'מאקו', חלק מחבריו הצטיידו לאחרונה במדי צה"ל שאותם הם לובשים בזמן ההברחות, כמו גם בג'יפים מסוג סופה שנגנבו מבסיסי צה"ל ומשמשים אותם כדי להטעות את כוחות הביטחון הפרוסים על גדר הגבול. בנוסף, בידי המבריחים גם מכשירי קשר ומשקפות לראיית לילה שנגנבו במהלך אימונים של יחידות צה"ל בנגב לצד המאגים שרכשו ישירות מחיילים.

בצה"ל ובמשטרה אמרו כי הם ערוכים לכל תרחיש, ומבחינת כוחות הביטחון, מבריח הוא מחבל לכל דבר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 36 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד