בע"ה כ"ג תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

''פעיל זכויות האדם'' בכנס ג'יי-סטריט - המסגיר לעינויים

נאסר נוואג'ה שתועד מוסר ערבים לעינויים קשים ולרצח רק כי חשבו לעשות עסקים עם יהודים, עלה לנאום כ'פעיל זכויות אדם'

  • יח"צ
  • כ"ה אייר תשע"ח - 10:09 10/05/2018
גודל: א א א
(שירה הרשקופ/TPS)
(שירה הרשקופ/TPS)

ארגון "עד כאן" חושף כי בכנס ג'יי סטריט האחרון  הוזמן לשאת דברים נאסר נאווג'ה, רכז ארגון "בצלם" שדיבר כ"פעיל זכויות אדם" ודיבר על מדיניות ישראל בשטחי C , לקול מחיאות הכפיים וההתלהבות הקהל.

בארגון עד כאן שחשף את הדברים שואלים "האם מישהו בכנס הג'יי-סטריט יודע כי אותו נאסר נוואג'ה תועד כשהוא מנסה להסגיר סוחר קרקעות ערבי לרשות הפלסטינית, שמענה ורוצחת את הסוחרים שמוסגרים אליה?".

בתחקיר עד-כאן שפורסם בתכנית "עובדה" נחשף שנאסר נוואג'ה ועזרא נאוי אכן הסגירו מספר מוכרי קרקעות  לביטחון המסכל אשר רצחו את אותם סוחרים.

לאחרונה הגיש הארגון עתירה לבג"ץ כנגד נוואג'ה ופעילי שמאל נוספים בדרישה להעמדתם לדין לאור מצבור הראיות נגדם. "ראיות המבססות חשד לעבירות בטחון חמורות, בין היתר של קשירת קשר לחטיפה ופגיעה באזרח ישראלי", נכתב בעתירה.  

בתגובה מוסר גלעד אך, מנכ"ל 'עד כאן', "נראה כי האג'נדה האנטי ישראלית של ארגון ג'יי סטריט מעבירה אותו על דעתו: אדם שתועד מוסר פלסטינים לעינויים קשים ולרצח רק כי חשבו לעשות עסקים עם יהודים, מועלה על נס ועולה לנאום כפעיל למען זכויות אדם שיש להעריך ולהוקיר. הצביעות והשקר העולים מכל שנייה בכנס הזה זועקים לשמיים. כדאי מאוד שג'יי סטריט יתנצלו בפני הישראלים והפלסטינים שסובלים מהאכזריות של הרשות הפלסטינית וארגוני המחבלים ועוזריהם".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 4 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד