בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: תקפו יהודי לעיני אשתו ובנותיו

שני ערבים מהצפון הואשמו בתקיפה אכזרית של תושב כפר וורדים לעינו אשתו ובנותיו. הוא נזקק לניתוחים מורכבים בפניו

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"א אדר ב תשע"ט - 20:36 18/03/2019
גודל: א א א
משטרה. ארכיון (צילום: אברהם שפירא)
משטרה. ארכיון (צילום: אברהם שפירא)

כתב אישום הוגש נגד שני ערבים אזרחי ישראל תושבי אבו סנאן שבצפון באשמת תקיפה חמורה וגרימת חבלות.

על פי כתב האישום, לפני כחודש נהג יהודי תושב כפר ורדים ברכבו יחד עם אשתו ושתי בנותיהם הקטינות, כבנות שנתיים, בכביש 89, בסמוך למרכז הרפואי לגליל.

באותה העת נסעו התוקפים הערבים אחרי רכבו של המתלונן, בהגיעם לצומת בן עמי, מקום בו קטע הכביש מצטמצם לנתיב נסיעה אחד בלבד לכל כיוון, ניסה אחד הנאשמים  לעקוף מימין את רכבו של המתלונן, תוך שהוא נוסע על שטח הפרדה המסומן בצבע לבן, וזאת בדרך נמהרת, שיש בה כדי לסכן את חיי המשפחה היהודית ואת שאר המשתתפים בדרך. 

משלא הצליח הנאשם לעקוף את רכבו של המתלונן, החל לנסוע, בשולי הכביש, בצורה פרועה  מצדו הימני של רכבו של המתלונן, תוך שהם צעקו לעברו, גידפו אותו וירקו לעבר רכבו.

בהמשך, כאשר הבחינו הנאשמים ברכבו של המתלונן ממתין בנתיב השמאלי בצומת כאשר מופע הרמזור בצומת היה אדום, הם בחרו לנצל את ההזדמנות שניכרה בפניהם ונסעו לכיוונו.

לאחר שעצרו בנתיב, יצאו הנאשמים מרכבם, ותקפו באכזריות רבה את המתלונן, כל זאת לעיני אשתו ושתי בנותיו בנות השנתיים שישבו באותה העת ברכב, וגרמו לו לשברים רבים בפנים שהצריכו ניתוח, שנועד בין היתר, לשחזר חלקים מארובת העין שניזוקו באופן קשה מתקיפת הנאשמים.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד