בע"ה י"ח אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בן גביר לנוער הגבעות: "פסלו אותי, כמו שפסלו אתכם"

יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר מפרסם בקול היהודי מכתב אישי לנוער הגבעות. "איני יודע האם אעבור את אחוז החסימה, אך בטוח שתצביעו לפי האמונה שלכם"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' אדר תש"פ - 06:44 02/03/2020
גודל: א א א
(שלמה מלט)
(שלמה מלט)

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית עורך הדין איתמר בן גביר מפרסם היום (שני) בקול היהודי מכתב פתוח לנוער הגבעות.

במכתב, מבקש בן גביר להזכיר את פועלו לשמירה על זכויות העצורים, את מאבקו בפרלקיטות ובשב"כ ועוד. בן גביר מציין כי הפוליטיקאים של הציונות הדתית פסלו אותו כמו שהם פסלו את נוער הגבעות. לבסוף, בן גביר מצהיר כי אינו יודע האם בסוף היום יעבור את אחוז החסימה, אך מבקש ממיישבי ארץ ישראל לתמוך בו בכל זאת. "אני בטוח שתצביעו עבור מי שאתם מאמינים שייצג אתכם נאמנה ולא יגנוב את הקול שלכם".

המכתב המלא מאיתמר בן גביר לנוער הגבעות:

אל אחיי היקרים, חלוצי נוער הגבעות.

אני פונה אליכם ביום הבחירות הזה, בבקשה אישית.

אתם מכירים אותי הרבה שנים, ואני מכיר אתכם. בכל פעם בה חוויתם התנכלות, בכל פעם בה עצרו אתכם ורמסו את הזכויות שלכם, החל מחקירות מתישות בימ"ר ש"י ועד לעינויים במרתפי השב"כ, הייתי שם לצידכם. נאבקתי בפרקליטות ובנציגי השב"כ, ששאפו לחסל את הדרך שלכם.

במערכת הבחירות האחרונה, כולכם נחשפתם לגועל ולשפל אליו ירדו הפוליטיקאים ב'ציונות הדתית': הם תקעו בי סכין בגב, וזרקו אותי החוצה, באמצעות תרגיל מלוכלך.

הסיבה שהם פסלו אותי, זו גם למעשה הסיבה שהם פוסלים אתכם. אתם, החלוצים בגבעות, שעסוקים ביישוב הארץ שלנו ובשמירה על האדמות הקדושות לנו, שבעיניהם אתם מצורעים. ואני, שבא מבית המדרש של ישיבת הרעיון היהודי, אמנם בעוונותיי לא עסוק יומם וליל ביישוב הארץ, אך גם אני לא 'מתאים' להם.

אני שונה מהם: אני לא רץ לכנסת, כי חשוב לי לקבל תקציבים. אני לא רץ לכנסת, כדי שיהיו לי עוזרים לצידי, ואקבל ג'וב מכובד. הסיבה שאני רץ לכנסת, היא אחת: דאגה כנה ואמיתית לשלמות הארץ, לעם ישראל ולתורת ישראל. אני רץ לשם, כי אני רוצה שהאויבים שלנו יוכרעו, ולא יחגגו.

אהיה ישר עימכם: אני לא יודע להגיד לכם אם בסוף היום הזה אעבור את אחוז החסימה. אך עבורכם, יקיריי, שהאמת כה יקרה לכם ועומדת כנר לרגלכם, אני בטוח שהדבר הזה כלל לא יעמוד כשיקול: אני בטוח שתצביעו עבור מי שאתם מאמינים שייצג אתכם נאמנה, ולא יגנוב את הקול שלכם וברגע האמת יזרוק אתכם.

ואם במקרה חשבתם להצביע 'ימינה', אני מבקש מכם לא להפוך את הזיכרון שלכם לקצר: רק לפני שבועיים בודדים, חתם יו"ר 'ימינה', נפתלי בנט, על צו מעצר מנהלי לאליה בן דוד, אותו אתם בוודאי מכירים. הוא אמנם ביטל את הצו לאחר לחץ ציבורי בו יועציו התריעו בפניו כי הוא מאבד קולות לבן גביר - כולנו יכולים לשער מה היה עולה בגורלו של אליה אם לא היו מתקיימות בחירות. ברור לכולנו, שיום אחרי הבחירות, בנט ימשיך לשמש חותמת גומי של השב"כ. אני, מתחייב בפניכם, שאמשיך להיות נאמן לאידאולוגיה שלי.

אני מבקש מכם, הצביעו לי.

שימו 'נץ' בקלפי.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד