בע"ה כ"ח שבט תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גנב נעצר ושוחרר עם הרכוש הגנוב

גנב פרץ למספר בתים נעצר על ידי המשטרה ושוחרר כאשר הרכוש הגנוב עדיין ברשותו. "הוא אמר שזה שלו", אמר שוטר לנפגעת

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ג כסלו תשע"ט - 13:08 21/11/2018
גודל: א א א
(צילום : אברהם שפירא)
(צילום : אברהם שפירא)

גנב שפרץ לשבעה בתים באחד מהיישובים בהרי ירושלים נעצר על ידי המשטרה באחד הבתים כשהוא מתקלח באמבטיה.

הוא נעצר כשרוב הציוד הגנוב הכולל תכשיטים וחפצי ערך רבים נמצא ברשותו. לאחר זמן קצר הוא שוחרר מתחנת המשטרה כשמרבית הציוד הגנוב עוד נמצא בידיו. אמש (ג') פורסם בתכנית הכל כלול בערוץ עשר הסיפור ההזוי.

הגנב פרץ לשבעה בתים באחד מיישובי הרי ירושלים. לאחר מספר פריצות הוא התגלה ונתפס באחד הבתים כשהוא שוכב בג'קוזי של המשפחה. יחד איתו נתפס רכוש גנוב רב.

חלק מהציוד הושאר בבית אך קופסא עם תכשיטים עתיקים, סכום כסף מזכרות וציוד נוסף נלקח עם הגנב לתחנת משטרת ביתר עילית. בתחנה הגנב נחקר אך זמן קצר לאחר מכן שוחרר לביתו.

אחד מבעלות הבתים שנפרצו פנתה למשטרה על מנת שתוכל לבא לזהות את רכושה ולקבל אותו בחזרה. לדבריה מדובר בחפצים בעלי ערך רגשי רב מאוד עבורה. לתדהמתה במשטרה אמרו לה כי הגנב שוחרר.

היא ביקשה לבא ולזהות את הציוד אך השוטר התורן אמר לה כי הגנב שוחרר כשברשותו הציוד. ששאלה כיצד יכול להיות שגנב נעצר וברשתו רכוש ואפילו לא נבדק האם זה הרכוש הגנוב נאמר לה כי האיש אמר כי זהו ציוד השייך לו.

בתגובה השיב לה השוטר איתו שוחחה כי הוא "מתנצל בשם משטרת ישראל".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה לפניית ערוץ 10 : "בניגוד לנטען חקירתו של החשוד בתחנת המשטרה קדמה לתלונות שהתקבלו. החשוד נעצר על הסגת גבול ואחזקת חומר החשוד כסם ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים. לאור ההתפתחויות משטרת ישראל ממשיכה לחקור את התלונות על גניבה ביסודיות ותפעל להגיע לחקר האמת למצות את הדין עם החשוד ולהשיב את הרכוש שנגנב לבעליו".  המשטרה כלל לא התייחסה עניינית לטענותיה של האשה מדוע אפילו לא נבדק הרקע להמצאות תיק התכשיטים אצלו לאחר שבסופו של דבר הוא נתפס בתוך ביתה.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד