בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הכירו: הגרעין החרדי של עוצמה יהודית

'המשפיע' ר' מענדל ראטה בנו של האדמו"ר משומרי אמונים המקורב לפעילי ימין מקים גרעין חרדי שיתמוך בעוצמה יהודית - "פון אונזערע"

  • כ"ה אדר תשע"ט - 19:26 02/03/2019
גודל: א א א

ר' מענדל ראטה, אברך חסידי ובנו של האדמו"ר משומרי אמונים מזוהה עם פעילי התיישבות ופעילי ימין שונים. בשבוע שעבר פרסם המשפיע החסידי בדף הפייסבוק שלו כי יחד עם פעילים חרדים נוספים הם מקימים גרעין תמיכה שינהל את קמפיין הבחירות של עוצמה בציבור החרדי.

"ובכן, פתחנו כמה חברים את המטה החרדי של עוצמה יהודית. בשעה טובה. עוצמה יהודית - פון אונזערע!", פתח את הפוסט שכתב.

"אגיד את האמת. כשעוצמה יהודית הצטרפה אל הבית היהודי, מצד אחד שמחתי מאוד על האיחוד הזה, אך מצד שני אמרתי לחברים, חבר׳ה פחות נראה לי טעם לפעול עכשיו בציבור החרדי, כי איזה חרדי יצביע עכשיו למפלגה שהיא האיחוד של כל הציבור הדתי לאומי.. הם לא ירגישו שם בבית".

"אבל החברים, צעירים חרדים תותחים שבוער להם אהבת ישראל וארץ ישראל, אמרו שחייבים להילחם בכדי שאיתמר בן גביר ייכנס לכנסת, ושאנחנו עושים קמפיין בנפרד, ואין קשר. אני היססתי אבל הם כבר פועלים, ואני אומר לעצמי יאללה נכנסים לזה וזהו.."

עוד הוא כותב כי "כאן חשוב לנו להבהיר: אנחנו מאוד מאוד מכבדים את המפלגות החרדיות של יהדות התורה וש״ס, וחלילה אין לנו כוונה לגנוב כאן מצביעים ותיקים ממפלגות חשובות אלו שייסדו גדולי האומה. אנחנו פונים אבל לאלו שהחליטו שהם לא מצביעים למפלגות אלו מסיבות שונות, ונמשכים אחרי מפלגות שונות, ימניות או שמאלניות. צעירים, חרדים חדשים, או כל מיני אנשים שמרגישים שהמדיניות כאן מזלזלת לא פעם בחיילי צה״ל ובבטחון התושבים ובשמירה על ארצינו הקדושה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה".

ראטה פונה לחבריו החרדים וכותב להם: "חברים, בואו אחרינו. אנחנו חייבים את בן גביר בכנסת. כל מי שעקב אחרי הצלחותיו של העו״ד המוצלח איתמר בן גביר, קלט שמדובר פה בבן אדם תותח שהפוליטיקה בימין עוד לא ראתה בנתיים, בן אדם שיודע להזיז דברים במערכת המשפטית ולשנות דברים ששנים לא העיזו לנגוע בהם.

תארו לכם את עו״ד איתמר בן גביר בכנסת. אין לי ספק שהבחור הזה יחולל מהפכה ענקית בפוליטיקה, יזיז חוקים וישנה את הכללים.

זו בדיוק התמונה שאנחנו רוצים לראות בכנסת הבאה. מיכאל בן ארי עם איתמר בן גביר יושבים סביב ראש הממשלה נתניהו, מחזקים אותו במלחמה מול הטרור ומושכים אותו ימינה בכל הכח. וזה תלוי בנו. כי על פי הסקרים, המפלגה המאוחדת עומדת בערך על 8 מנדטים, ואיתמר (שהרכין ראש בענווה ונכנע, למרות כוחו האלקטורלי השווה יותר מחבריו לאיחוד) לקח את המקום השמיני, התלוי בחודו של קול.

חברים, בואו איתנו ואחרינו. מכניסים את איתמר בן גביר לכנסת. עוצמה יהודית - פון אונזערע - משלנו!".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד