בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כתב אישום ליהודיה שהבריחה שב"ח ערבי

הפרקליטות הגישה היום (ד') כתב אישום נגד צעירה יהודיה שהבריחה שב"ח ערבי בתא המטען כשברכבה אקדח

  • מערכת הקול-היהודי
  • ה' ניסן תשע"ט - 21:20 10/04/2019
גודל: א א א
הערבי שהבריחה הצעירה  (משטרת ישראל)
הערבי שהבריחה הצעירה (משטרת ישראל)

 

כתב אישום הוגש היום (ד') נגד צעירה יהודיה בשם שי בולדס ממושב גן השומרון, שנעצרה שלשום במעבר ריחן כשבתא המטען של רכבה נמצא שב"ח ערבי.

בחקירתה התברר כי בולדס ביקשה להכניסו לארץ לעבודה במעדניית הגבינות אותה היא מפעילה.

היא הגיעה למעבר מכיוון איזור ג'נין ונעצרה על ידי הבודקים הביטחוניים של רשות המעבריםבעקבות מידע מודיעיני אודות רכב חשוד הצפוי לעבור במקום.

על פי כתב האישום היא התבקשה לפתוח את תא המטען של הרכב אך סירבה בטענה כי עקב תקלה הוא לא נפתח. קצין הביטחון התעקש, ולאחר שפתח אותן נמצא הערבי שוכב בו.

בן 37, תושב הכפר זבדה שבשומרון. עוד עולה מכתב האישום כי כתב האישום, במהלך הבידוק הביטחוני אותר בין המושבים הקדמיים ברכב אקדח תופי טעון, עם תחמושת תואמת.

השניים הועברו לידי כוח מג"ב וזה עצר אותם. על פי הדיווח לאחר מספר שעות שוחרר הערבי כי התברר שהינו בעל אישור שהייה בישראל אך לא באותו הזמן ולא דרך אותו המעבר. 

בולדס מואשמת כי לקחה את האקדח מעזבונו של ידידה, אריה קלר, שהיה ראש תחום סחר בלתי חוקי בבעלי חיים ברשות הטבע והגנים, אך הלך לעולמו לפני כחצי שנה.

עורכי דינה אומרים כי מדובר במעשה שטות של צעירה נורמטיבית ללא עבר פלילי, מי שהיתה חיילת מצטיינת בחטיבת הצנחנים ואף שירתה בקבע.

בעבר חשפנו בקול היהודי כי חיילת המשרתת ביחידת המודיעין המסווגת 504 סחרה בסמים עם שב"ח ערבי מקלקיליה, וגויסה ליחידה למרות קשריה עם ערבים עוד לפני השירות הצבאי.

במהלך הקיץ  שוטרים פשטו על דירה ביפו ועצרו במקום שב"ח ערבי מקלקיליה בשם מוחמד דרה, שקפץ מחלון הדירה. ברשותו נתפס תיק ובו כמות סמים גדולה וסכומי כסף גדולים.

השוטרים נדהמו לגלות במכשיר הפלאפון שלו התכתבויות עם לא אחרת מאשר חיילת המשרתת ביחידת המודיעין הסודית, התכתבויות מהן עלה בבירור כי השניים סחרו יחד בסמים.

השניים נעצרו, הוגשו נגדם כתבי אישום, ולקול היהודי נודע כי החיילת הורשעה בעבירה של תיווך סם מסוכן ונגזרו עליה כחצי שנת מאסר. בשבוע שעבר היא שוחררה בניכוי שליש מעונשה.

לפרשייה המלאה >

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד