בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נתניהו: "אם לא יהיה איחוד בימין-בכייה לדורות"

בהודעה שיצאה בצהריים (ב') שוב קרא נתניהו לאיחוד מפלגות הימין. "שנתניהו ובנט יגלו אחריות ויצרפו אותם לרשימותיהם", נמסר מהרב פרץ ומסמוטריץ'

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ג אדר תשע"ט - 13:05 18/02/2019
גודל: א א א
 (קובי ריכטר TPS)
(קובי ריכטר TPS)

נמשכים הלחצים מצידו של נתניהו לאיחוד במפלגות הימין הקטנות, עוצמה יהדית עם האיחוד הלאומי והבית היהודי. הפעם הוציא נתניהו הודעה לאור הדיווחים אודות חבירה אפשרית בין מפלגתו של גנץ למפלגתה של חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס וכן לאור הודעתה של ציפי לבני הבוקר אודות פרישתה מהחיים הפוליטיים.

בהודעת הליכוד נכתב כי "ראש הממשלה בנימין נתניהו מקיים ביממה האחרונה שיחות טלפון עם ראשי מפלגות הימין, רבנים ואישי ציבור, על מנת להבטיח איחוד נוסף בגוש הימין שימנע בזבוז קולות", נאמר.

"בשעה שציפי לבני פורשת מהפוליטיקה כדי לא לבזבז קולות ולפגוע בגוש השמאל, וגנץ פועל לאיחוד עם אורלי לוי כדי לא להפסיד אף קול בשמאל  – "הבית היהודי" ו"האיחוד הלאומי" חייבים לגלות אחריות ולפעול ללא דיחוי לאחד את כל הכוחות מימין, אחרת גוש השמאל ינצח, גנץ יקים ממשלת שמאל וזו תהיה בכייה לדורות", אמר נתניהו.

באיחוד הלאומי ובבית היהודי הוציאו הודעה בה קראו שוב לנתניהו ובנט ושקד לגלות אף הם אחריות ולהתאחד עם עוצמה יהודית.

״לצערנו עד עתה לא צלחנו במאמצנו הרבים לשלב את אנשי עצמה יהודית כבלוק טכני ברשימה.

לאור זאת אנחנו מצפים מראש הממשלה והליכוד, מבנט ושקד לגלות אחריות למחנה הימין ברגע הקריטי שלפני הגשת הרשימות ולשלבם ברשימתם״

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד