בע"ה כ"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עו"ד רום: "הסתת ה-BDS גוררת אנטישמיות"

מנכ"ל לב העולם סייר עם אזרחים מפינלנד בשומרון אשר הזדעזעו לשמוע על הרצח בפנסילבניה. "ה-BDS הוא גלגולה המעשי של האנטישמיות"

  • יח"צ
  • כ"ב חשון תשע"ט - 14:31 31/10/2018
גודל: א א א
נתי רום וראש רשות המיסים הברזילאית בשומרון . תמונת ארכיון צילום: לב העולם
נתי רום וראש רשות המיסים הברזילאית בשומרון . תמונת ארכיון צילום: לב העולם

 

לחיזוקים הרבים שנשלחו ליהודי העיר פיטסבורג בה בוצע הטבח הנוראי בבית הכנסת בעיר, התווסף חיזוק מסוג אחר: אזרחים מפינלנד שהיו בתחילת השבוע בסיור בשומרון, אותו יזם ארגון 'לב העולם' נדהמו לשמוע את הידיעה הנוראית והחליטו להתגייס ולהביע את תמיכתם גם כן.

את הסיור ערך עו"ד נתי רום, מייסד ארגון "לב העולם", הנאבק בחרם העולמי ביו"ש. בסיור הגיעו התיירים לביתו של רום, ומשם המשיכו לסיור בשומרון, בעקבות ההיסטוריה היהודית במקום ובעקבות היצרנים היהודים המתמודדים עם איומי החרם.

"הם היו מאוד נרעשים לשמוע את החדשות", מספר רום. "הם רואים את התמיכה ביהודים והמאבק בחרם העולמי כדבר אחד. המסר שהם רצו להעביר הוא שיהודי העולם לא לבד – גם אזרחים מפינלנד מרגישים את הרצון החזק לתמוך ביהודים בכל מקום באשר הם".

המשתתפים הצטלמו כשהם מחזיקים שלטים שהכינו, עליהם נכתב "אנחנו איתכם פיטסבורג" המכוונת ליהודי פיטסבורג, במטרה להביע את תמיכתם בהם לאחר האירוע הקשה.

"לאנטישמיות ול- BDS יש שורש אחד", אומר עו"ד רום. "ה- BDS הוא גלגולה המעשי של האנטישמיות במסווה של דאגה לפלסטינים. אין כאן שום דאגה כנה, והאינטרס הוא אך ורק השמדתה של מדינת היהודים, כפי שנכתב על שלטים רבים בהפגנות פעילי BDS.

ההסתה ההולכת וגוברת של ארגוני ה- BDS כנגד ישראל בכלל ויהודים החיים ביהודה ושומרון בפרט, גורמת להתעוררותה של האנטישמיות בכל העולם. אנחנו נדרשים לעצור את רכבת השקר הזו מלהמשיך ולרמוס, וביחד איתנו אזרחים רבים מהעולם שמתייצבים לצד היהודים ומביעים את עמדתם בצורה ברורה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד