בע"ה כ"א תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שיחות הבהרה לאנשי תקשורת בעקבות השתלחות באזרחים

לאחר השתלחותה של השדרנית רינה מצליח בבוחרי הליכוד המצטרפת למספר אמירות מתנשאות של אנשי תקשורת נוספים יוזמנו ראשי המערכות להבהרה

  • יח"צ
  • י"ג תמוז תשע"ט - 09:53 16/07/2019
גודל: א א א

נציב תלונות הציבור ברשות השנייה, דוד רגב, הבטיח כי בקרוב יזומנו כלל ראשי מערכות החדשות לשיחת הבהרה בעקבות פגיעות של שדרנים שוב ושוב באזרחי ישראל.

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לאנדרואיד >>

הבטחת הנציב באה לאחר התבטאות של רינה מצליח בה כינתה את מצביעי הליכוד "עדר עיוור". התבטאותה של מצליח מצטרפת לסדרת התבטאויות נוספות של דמויות ציבוריות ממחנה השמאל אשר הרשו לעצמם להשתלח ללא הבחנה בציבור הימין ובמצביעי הליכוד. 

לפני מספר שבועות התפרסמה אמירה מתנשאת של ראש המוסד לשעבר, שבתי שביט בה כינה את בוחרי הליכוד: "אנשים חסרי דעת, חסרי הבנה. הבייס הפוליטי של נתניהו זה אנשים שהסף הנורמטיבי שלהם הוא בגובה דשא".

בתגובה לדבריה של מצליח שלחו בארגון בצלמו מכתב תלונה אל הנציב לפניות הציבור ברשות השנייה וזה  השיב: "אין מקום לביקורת פוגענית מבזה ומשפילה מסוג זה המשווה בין בני אדם לבעלי חיים. מוטב לה העיתונאית, לו לא הייתה בוחרת במושג משפיל זה לביקורתה כנגד המצביעים." כתב הנציב בתשובתו לבצלמו.

"אמירתה של רינה מצליח מצטרפת לאמירות פוגעניות אחרות שנאמרו לאחרונה על ידי כתבים ופרשנים של חברות החדשות ותוכניות האקטואליה בערוצים המפוקחים על ידי הרשות השנייה", הוסיף הנציב רגב ואמר כי: "במועצת הרשות השנייה ובהנהלת הרשות רואים את האמירות האלה בחומרה. בעקבות זאת, יזמנו יו"ר מועצת הרשות השנייה הגב' יוליה שמאלוב ברקוביץ' והנהלת הרשות בקרוב את מנהלי חברות החדשות לדיון שיתקיים בנושא" כתב הנציב במכתבו לבצלמו.

מארגון בצלמו נמסר: "נמשיך להאבק למען כבוד האדם, כולל אנשים שאינם השבט הלבן מצפון תל אביב. כי גם לחרדים, ערבים, מתנחלים, ומצביעי הליכוד מגיע שיכבדו אותם".

הירשם עכשיו וקבל את כל הכותרות החמות אליך לווצאפ! - לחץ כאן 

 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד