בע"ה ד' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שכנו של האלוף תקף מפגינים ונחקר במשטרה

שכנו של אלוף פיקוד המרכז רוני נומה התיז חומר על מפגינים שמחו נגד צווים מנהליים ליהודים. המשטרה מסרה לקול היהודי כי השכן נחקר

  • אלחנן גרונר
  • ג' אדר תשע"ח - 20:52 18/02/2018
גודל: א א א
רוני נומה במהלך הרס תשעת הבתים בעפרה (אהוד אמיתון, tps)
רוני נומה במהלך הרס תשעת הבתים בעפרה (אהוד אמיתון, tps)

שכנו של אלוף פיקוד המרכז רוני נומה, תקף אמש (מוצ"ש) מפגינים על פי החשד ברמת גן, כך נודע לקול היהודי.

האירוע התרחש במהלך הפגנת המחאה השבועית מול ביתו של האלוף, שהחלה לאחר הוצאת שחתם על צו מנהלי המורה על הרחקתו מיהודה ושומרון ללא משפט, של איתיאל זוארץ, אב לשישה מעדי עד. מדובר בהפגנה השביעית שנערכת בחדשיים האחרונים, ואליה מגיעים בני משפחת זוארץ, שכנים מישובי גוש שילה, וגם תומכים מגבעתיים ואזור גוש דן.

המפגינים סיפרו לקול היהודי כי עמדו כרגיל במרחק מה מביתו של נומה. אלא שלפתע הגיע אחד השכנים והחל לצעוק ולאיים.

"אחד השכנים התחיל לצעוק ולאיים עלינו, ותוך כדי שהוא צועק הוציא בקבוק והתחיל להתיז לכל הכיוונים חומר מסריח בטירוף", סיפר לקול היהודי אחד המפגינים. "החומר פגע בכמה אנשים ואז הוא ברח לבית שלו. השוטרים לקחו ממנו פרטים אבל סירבו לעצור אותו במקום".

לדברי המפגינים, גם מתוך הבית המשיך השכן להשפריץ מים או חומר אחר גם על השוטרים וגם על המפגינים.

היום (א') הגישו כמה מהמפגינים תלונה במשטרה רמת גן כנגד התוקף. במשטרה מסרו לקול היהודי כי התוקף נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. "החשוד עוכב לחקירה בסיומה שוחרר בתנאים מגבילים", נמסר לקול היהודי מדוברות המשטרה. "המשטרה תמשיך לחקור על מנת להגיע לחקר האמת ולמצוי הדין עם העוברים על החוק".

יש לציין כי במהלך ההפגנה הגיעו בני הזוג זוארץ לפתח ביתו של נומה, וזאת במטרה לנסות ולברר מדוע החליט לגרש את איתיאל מביתו, עבודתו ומשפחתו. השוטרים ומאבטח שהיה במקום הרחיקו אותם ודרשו כי יעמדו במרחק מה מהבית.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 4 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד