בע"ה ט' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

100 ימים למותו של אהוביה סנדק ז"ל – הכנסת ספר תורה לזכרו

היום מציינים במשפחת סנדק, ובקרב חבריו של אהוביה ז"ל, 100 ימים לאירוע הקשה בו נהרג במהלך מרדף משטרתי.

  • יח"צ
  • י"ח ניסן תשפ"א - 21:47 31/03/2021
גודל: א א א

היום (ד') מציינים במשפחת סנדק, ובקרב חבריו של אהוביה סנדק ז"ל, אשר נהרג במהלך מרדף עם שוטרים באזור בנימין, 100 ימים לאירוע הקשה בו נהרג.

ראם ברנשטיין, שאירגן את אירוע סיום הש"ס והכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו של אהוביה ז"ל בהשתתפות מאות משתתפים, רבנים ואישי ציבור הפיק סרטון מרגש לציון 100 הימים.

אירוע הכנסת ספר התורה וסיום ש"ס הגמרא אשר נלמד ע"י יותר מ-1000 יהודים מרחבי הארץ, לעילוי נשמתו של אהוביה ז"ל, התקיים ביום החמישים למותו, בגבעת מעוז אסתר, המקום שבו גר אהוביה, במעמד השתתפו הרב דב ליאור, הרב שמואל אליהו, הרב יהושע מרדכי שמידט, הרב דניאל כהן, גבע ראפ, רבנים, ח"כים ואנשי ציבור נוספים. הזמר אהרן רזאל שר יחד עם אברהם סנדק, שיר שכתב לעילוי נשמת בנו.

ראם ברנשטיין אמר: "היום אנחנו מציינים 100 ימים להרג של אהוביה ז"ל על ידי שוטרים, מטרת הסרטון, מסיום הש"ס והכנסת ספר תורה, זה להראות אירוע חיובי, עם הגוון המיוחד של נערי הגבעות, זה אירוע זה של הכנסת ספר התורה וסיום ש"ס של יותר מ-1,000 יהודים, הסרטון בא להראות את דמותו ואישיותו המיוחדת של אהוביה שגרמה לחיבור גדול בעם ישראל, הרבה אנשים התחזקו בתורה ויראת שמיים בזכות דמותו ואישיותו המיוחדת".

"ימי ספירת העומר, וכל העניין של מות תלמידי רבי עקיבא, מחזקים אותנו להסתכל על הפנימיות של כל יהודי ויהודי ולהסתכל על היתרונות של כל אחד ואחד ולהרבות באהבת חינם וערבות הדדית בעם ישראל, וזה מה שאנו עושים בארגון מרכבה, להראות את היתרון של כל יהודי ויהודי, והיתרון שבכל ציבור וציבור, גם עם כל הציבור וגם עם כאלו שמתמודדים עם מוגבלויות. שנזכה להרבות באור הגדול של אהוביה ז"ל שגרם במותו לחיבור בין לבבות ולנפילת החומות בין המגזרים." הוסיף ברנשטיין.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד