בע"ה י"ד תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"מאמינים בחפותו" - חברים מתגייסים כדי להפוך את גזר הדין בפרשת העינויים

לאחר שהוטלו עליו 3 מאסרי עולם ועוד 27 שנות מאסר, מבקשים חבריו להוכיח את חפותו של עמירם בן אוליאל. "ברור לכולם שלא עמירם ביצע את המעשה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה אלול תש"פ - 15:29 14/09/2020
גודל: א א א

לאחר שבית המשפט המחוזי גזר שלושה מאסרי עולם יחד עם 27 שנות מאסר נוספות על עמירם בן אוליאל, יצאו חבריו ובני משפחתו בקמפיין התרמה בכדי להפוך את גזר הדין שהוטל עליו.

"עמירם חף מפשע", אומרים הפעילים במטה. "האם באמת מישהו חושב שעמירם באמת ביצע את המעשה? הרי גם חוקר בכיר בתיק הודה שהוא איננו בטוח שעמירם ביצע את המעשה. ההודעה שמסר, שהוצאה ממנו בעינויים קשיים, סותרת את יתר העובדות בתיק. זה פשוט לא הגיוני".

"מדובר בעלילה לכל דבר ועניין", אומרים הפעילים. "ערב יום הדין, יצאנו בקמפיין גיוס המונים כדי לממן סוללת עורכי דין בכירים שייצגו את עמירם בערעור שנגיש לבית המשפט העליון. לא ננוח עד שהצדק יצא לאור ועמירם יצא לחופשי".

"ברגע אחד כל החיים שלך משתנים", אומרת אוריין בן אוליאל, אשתו של עמירם. היא מספרת, כי בתו של עמירם פגשה את אביה במשך כ-5 שנים רק מאחורי סורג ובריח מאז הייתה בת 11 חודשים.

"אני יודע את האמת. אני יודעת שבעלי ישן לידי כל אותו הלילה והעדתי על כך בבית המשפט. אבל את השופטים זה לא עניין. יש עוד המון סתירות בכתב האישום, אך בית המשפט בחר לשתף פעולה עם העלילה".

בן אוליאל הוסיפה ואמר, כי "אנחנו לא מתאיישים. יש כאן יותר מידי עוולות. לא ייתכן שבעלי ישב כל החיים בכלא על דבר שהוא לא עשה. אנחנו מתכוננים כעת להגשת ערעור לבית המשפט העליון. זו התקווה שלנו. אנחנו רוצים להגיע לשם הכי חזקים. לכן אנחנו מגבשים צוות של עורכי דין בכירים בעלות כספית גבוהה".

בן אוליאל מוסיפה ואומרת: "אין לי משפחה גדולה, אבל יש לי אתכם, עם ישראל. אני מבקשת, עזרו לי להחזיר את בעלי הביתה".

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד